Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)

Dwupokładowy, czerwony autobus i taksówka (zwykle czarna, rzadziej czerwona) o bardzo konserwatywnym wyglądzie to, rozpoznawane na całym świecie, ikony Londynu. Pierwsze autobusy pojawiły się na ulicach Londynu w 1829 roku. Natomiast taksówki, początkowo jako konne powozy, popularność zdobyły już w XVII wieku. Przepisy, którym podlegają reguluje ustawa z 1679 roku, która, oczywiście z poprawkami, obowiązuje do dzisiaj.
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
Stopień trudności:
Rozmiar: 14x9

Autor zdjęcia: (c) Mario Lopes - FOTOLIA

    

Lista najlepszych wyników    
 1. 5:03 (3:38 +1:25)
punkty: 1000

 ale +43/43

 elkusi +37/36

 azi +23/27

 Jasiek +21/21

 Malina +2/10


 2. 5:09 (4:29 +0:40)
punkty: 700

 Lida +53/55

 elkusi +39/42

 grazka +34/35


 3. 5:45 (5:15 +0:30)
punkty: 500

 Lida +126/128


 4. 5:59 (4:14 +1:45)
punkty: 400

 elkusi +65/72

 gys +37/48

 kitek +24/24


 5. 6:12 (5:27 +0:45)
punkty: 390

 elkusi +126/130


 6. 6:29 (5:19 +1:10)
punkty: 380

 Lida +126/136


 7. 6:41 (5:31 +1:10)
punkty: 370

 nika +69/75

 S +40/38

 beton +13/15

 ROBERTA  +4/7


 8. 6:42 (5:47 +0:55)
punkty: 360

 elkusi +126/132


 9. 6:49 (5:54 +0:55)
punkty: 350

 ale +59/58

 elkusi +35/43

 ptyś +32/32


 10. 6:53 (5:43 +1:10)
punkty: 340

 Lida +126/136


 11. 6:53 (6:18 +0:35)
punkty: 330

 elkusi +126/131


 12. 7:03 (5:48 +1:15)
punkty: 320

 Lida +126/138


 13. 7:06 (5:51 +1:15)
punkty: 310

 ewa +126/135


 14. 7:07 (5:27 +1:40)
punkty: 300

 jogin +67/75

 grazka +57/65

 Baran +2/6


 15. 7:14 (5:34 +1:40)
punkty: 290

 Natalinka +46/53

 x +39/42

 kolo +35/42

 mark +6/6


 16. 7:16 (5:16 +2:00)
punkty: 280

 al +62/62

 bosorka +40/44

 z +24/43


 17. 7:28 (6:28 +1:00)
punkty: 270

 t +76/83

 pecia +50/52


 18. 7:38 (6:33 +1:05)
punkty: 260

 donia0808 +88/94

 adam +28/34

 m +10/9


 19. 7:38 (5:58 +1:40)
punkty: 250

 azi +80/87

 Wiesiek.P +42/47

 Wika +4/6


 20. 7:39 (6:59 +0:40)
punkty: 240

 kkkmmmkkk +84/83

 . +42/46


 21. 7:51 (4:16 +3:35)
punkty: 230

 mim +42/60

 elkusi +35/35

 kkkmmmkkk +26/24

 ggg +13/30

 renia +10/19


 22. 8:01 (6:36 +1:25)
punkty: 220

 justyna k +95/104

 B +17/18

 lew +14/16


 23. 8:10 (7:55 +0:15)
punkty: 210

 ika +126/126


 24. 8:28 (7:53 +0:35)
punkty: 200

 ika +126/133


 25. 8:51 (5:56 +2:55)
punkty: 190

 gys +56/64

 M.P. +36/47

 gold +34/48


 26. 9:25 (8:55 +0:30)
punkty: 180

 ika +126/131


 27. 9:33 (7:43 +1:50)
punkty: 170

 azi +126/145


 28. 9:43 (6:58 +2:45)
punkty: 160

 al +126/160


 29. 9:45 (8:40 +1:05)
punkty: 150

 azi +126/135


 30. 9:55 (8:35 +1:20)
punkty: 140

 ale +126/139



Komentarze zwycięzców
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
04.06.2018 13:12
😉😀
Dorota
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
25.05.2018 11:34
Jestem kozak
Koks
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
05.03.2018 02:50
udalo sie, wynik 134
Zenon
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
25.06.2017 11:46
słabiutko ->170
Patka
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
07.03.2017 11:26
jest
kaka
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
04.03.2016 23:29
oglądam x-files :D
puzzle .... dodajcie wiecej puzzzzzzzzli !
aXon
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
17.01.2016 00:53
chyba pobijam rekordy :) wynik 331 jest pewnie największy :D
xysy
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
28.11.2015 17:05
to było wyzwanie!
synaph
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
12.11.2015 16:09
fajny widok
daro
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
12.02.2015 19:12
super;))
ewa
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
22.01.2015 19:59
162, poprawie się
Jolka
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
10.09.2014 02:46
230 coraz gorzej
Basioreczka
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
27.06.2010 21:41
-180... Drobiazg, wszak nie chodzi o prymat. Grunt, to satysfakcja i komentarz. Za pierwszym razem. Londyn trochę urzeka, ale ten smog, i mgły? Brrr...
zywokost
Autobus i taksówka w Londynie (Anglia)
17.11.2007 20:14
Nieprawdopodobne :-( robiąc 123 tzn 2 poniżej normy bez jednego fałszywego ruchu nie wchodzi się na listę.... Buuu... I like London... ale londyńskie puzzle - nie... Tyle roboty... Buuu... Rzucam to wszytsko... Wyjeżdżam... A choćby do Londynu... Precz z puzzlami !!... Hihihi... Alem się napisał... Więcej niż naukładał... :-)
Duch
Most Wymiany w Paryżu (Francja) - puzzle on-line
Małe pizze - puzzle on-line
Fistaszki - puzzle on-line
Wezeł autostradowy - puzzle on-line
Dzielnica biznesowa w Hartford (USA) - puzzle on-line
Tower Bridge w Londynie (Wielka Brytania) - puzzle on-line
Wieś Glendalough (Irlandia) - puzzle on-line
Dwie kolorowe papugi w zalotach - puzzle on-line
Wigilijny barszcz z uszkami - puzzle on-line
Chinatown w Nowym Jorku (USA) - puzzle on-line
Góra Fuji - puzzle on-line
Lemoniada - puzzle on-line