Puzzle dla kilku osób

W podstawowej wersji naszych puzzli, gracze konkurują między sobą, starając się jak najbardziej precyzyjnie i jak najszybciej ułożyć puzzle. Puzzle wieloosobowe dają dodatkowo możliwość współpracy podczas gry.

Bliżej tradycyjnych puzzli

Przy kartonowych puzzlach gromadzi się często cała rodzina, razem pracując na ostateczny sukces - ułożony obrazek. Wspólny cel, ale także rywalizacja - kto szybciej odnajdzie kolejny pasujący kawałek, kto jest bardziej spostrzegawczy - to sprawia, że puzzle są tak wciągającą rozrywka. Długie rozmowy przy okazji wielogodzinnego układania dopełniają niepowtarzalną atmosferę puzzlowego stolika. Mamy nadzieję, że nasze puzzle przypadną do gustu wielbicielom kartonowych układanek, ale także sprawią wiele przyjemności osobom, które wcześniej nie przepadały za tradycyjnymi puzzlami.

Wirtualny stolik

W naszej grze wieloosobowej (multiplayer) dajemy możliwość utworzenia wirtualnego stolika, przy którym może usiąść kilka osób. Zespół może się składać z obcych osób (to także okazja do poznania się), ale równie dobrze można zaprosić do wspólnej gry online swoich znajomych lub rodzinę. Układać puzzle można spokojnie, dla relaksu, rozmawiając przy tej okazji z innymi graczami. Można też przystąpić do rywalizacji między zespołami, starając się jak najszybciej ułożyć puzzle, popełniając przy okazji jak najmniej błędów. Liczy się więc przede wszystkim dobra współpraca. Zakładając wirtualny stolik możesz wybierać spośród wielu dostępnych obrazków.

Zasady gry wieloosobowej

Podobnie jak w przypadku indywidualnych puzzli online, w grze wieloosobowej liczy się precyzja i prędkość. W wersji multiplayer nie liczymy ruchów, tylko czas, jednak za popełniane błędy ("puste" ruchy) dodajemy karne sekundy. Zadaniem zespołu jest w jak najkrótszym czasie ułożyć obrazek.

Jak zacząć

Zastanawiasz się jak zacząć? Nic prostszego. Poszukaj wolnego miejsca przy stoliku, przy którym toczy się rozgryka. Możesz też wybrać dowolny obrazek i samemu założyć stolik, do którego inni się będą mogli dołączyć

Dla najlepszych

Jak każda gra online, puzzle wieloosobowe mają rankingi najlepszych graczy. Przy każdym obrazku istnieje lista najlepszych gier. Im wyższe miejsce na niej, tym więcej punktów zdobył zespół. Punkty zespołu dzielone są na poszczególnych graczy, zależnie od ich zasług - proporcjonalnie do liczby ułożynych puzzli w zwycięzkiej rozgrywce. Nadrzędnym celem przy wspólnym układaniu puzzli jest więc współpraca przy najszybszym ułożeniu obrazka, ale gracze także rywalizują ze sobą - o jak najlepsze miejsce w zespole.
Masz konto na Facebooku? Polub nas :-)
Winnice w dolinie rzeki Douro (Portugalia) - puzzle on-line
Domy kupieckie w Antwerpii (Belgia) - puzzle on-line
Ogród Yuyuan w Szanghaju (Chiny) - puzzle on-line
Gudhjem (Dania) - puzzle on-line
Patio skąpane w słońcu - puzzle on-line