Szynobus (Boliwia)

Boliwijski szynobus z Cochabamby do Aiquile stoi w lesie z winy maszynisty, który poczuł potrzebę na tyle naglącą, że zatrzymał swój pojazd pośrodku niczego. Ciężko dosłowniej przedstawić "autobus szynowy" - tutaj w roli głównej występuje Dodge z lat pięćdziesiątych, kojarzony zazwyczaj z rolą autobusu szkolnego w starych amerykańskich filmach. Przerwy w podróży nie są niczym szczególnym, a licząca dwieście kilometrów trasa, pokonywana jest przez pojazd w osiem godzin.
Szynobus (Boliwia)
Stopień trudności:
Rozmiar: 10x7

Autor zdjęcia: Filip Faliński

    

Lista najlepszych wyników    
 1. 1:54 (1:39 +0:15)
punkty: 1000

 elkusi +22/20

 robert +14/13

 ale +13/13

 x +11/14

 ptyś +10/10


 2. 2:52 (2:42 +0:10)
punkty: 700

 elkusi +29/28

 grazka +21/21

 ale +20/22


 3. 3:01 (2:21 +0:40)
punkty: 500

 elkusi +41/42

 x +17/18

 gys +12/17


 4. 3:08 (2:28 +0:40)
punkty: 400

 azi +25/29

 grazka +23/24

 jogin +22/22


 5. 3:25 (2:35 +0:50)
punkty: 390

 azi +27/32

 dupson +21/18

 gys +19/23

 ulina +3/3


 6. 3:27 (2:32 +0:55)
punkty: 380

 ale +24/24

 elkusi +21/22

 jogin +15/22

 Jasiek +8/9

 Paula +2/2


 7. 3:31 (3:31 +0:00)
punkty: 370

 ika +70/67


 8. 3:32 (3:27 +0:05)
punkty: 360

 ika +70/70


 9. 3:36 (3:06 +0:30)
punkty: 350

 azi +70/71


 10. 3:44 (2:34 +1:10)
punkty: 340

 Nippah +27/31

 gys +25/34

 ulina +18/20


 11. 3:45 (3:30 +0:15)
punkty: 330

 elkusi +70/71


 12. 4:08 (4:08 +0:00)
punkty: 320

 ika +70/69


 13. 4:11 (3:46 +0:25)
punkty: 310

 elkusi +49/50

 x +19/19

 gys +2/4


 14. 4:13 (4:13 +0:00)
punkty: 300

 ptyś +70/65


 15. 4:15 (3:50 +0:25)
punkty: 290

 elkusi +44/46

 x +26/27


 16. 4:21 (3:26 +0:55)
punkty: 280

 Nippah +26/31

 azi +25/25

 x +19/21


 17. 4:25 (3:45 +0:40)
punkty: 270

 elkusi +70/73


 18. 4:27 (3:32 +0:55)
punkty: 260

 azi +70/81


 19. 4:28 (4:08 +0:20)
punkty: 250

 ika +70/70


 20. 4:47 (4:27 +0:20)
punkty: 240

 ika +70/71


 21. 4:47 (3:47 +1:00)
punkty: 230

 ulina +50/58

 adam +20/22


 22. 4:49 (4:34 +0:15)
punkty: 220

 gerda +70/70


 23. 4:49 (3:29 +1:20)
punkty: 210

 azi +31/36

 Tauko +26/33

 S +13/14


 24. 5:00 (4:30 +0:30)
punkty: 200

 Angee +70/73


 25. 5:00 (3:00 +2:00)
punkty: 190

 ulina +39/53

 basia +31/37


 26. 5:03 (4:28 +0:35)
punkty: 180

 azi +70/73


 27. 5:04 (4:59 +0:05)
punkty: 170

 ika +70/69


 28. 5:11 (4:31 +0:40)
punkty: 160

 jogin +55/57

 robert +15/20


 29. 5:12 (4:07 +1:05)
punkty: 150

 azi +70/82


 30. 5:20 (4:40 +0:40)
punkty: 140

 kim +39/41

 x +31/35



Komentarze zwycięzców
Szynobus (Boliwia)
24.05.2018 21:30
90
Mania
Szynobus (Boliwia)
10.04.2017 13:05
drzewa daly popalic 402 troche przesada
zool
Szynobus (Boliwia)
09.02.2017 09:27
jest
kaka
Szynobus (Boliwia)
18.05.2015 17:56
park z pociag to super,wynik 74
Zenon
Szynobus (Boliwia)
21.02.2015 22:22
249 jeszcze tak kiepsko to nie było, trudno następnym razem, będzie lepiej
ewa
Szynobus (Boliwia)
27.06.2014 19:20
Matko, ta zielenina!!!!!!!!
Basia
Szynobus (Boliwia)
17.05.2014 22:47
dużo cieni
anna
Szynobus (Boliwia)
21.02.2014 19:15
słaba ostrość obrazka i stąd problem z ułożeniem
jolka
Szynobus (Boliwia)
11.11.2013 23:11
O mamo ale męczarnia!!!
mik
Szynobus (Boliwia)
29.10.2013 13:10
68 udało się ułożyć...
zosia
Szynobus (Boliwia)
27.10.2013 07:59
troche trudne 196
annamiko
Szynobus (Boliwia)
16.10.2013 09:21
ciekawe zdjęcie nie było wcale tak łatwo 92
IRENA
Szynobus (Boliwia)
13.10.2013 00:40
oje 129 ;;;;;;;;;
oscar
Salzburg zimą (Austria) - puzzle on-line
Nad Brdą - puzzle on-line
Panorama wyspy Terre-de-Haut (Gwadelupa) - puzzle on-line
Wioska rybacka Reine (Norwegia) - puzzle on-line
Świnka morska na łące z mleczami - puzzle on-line
Domek na wodzie (Malediwy) - puzzle on-line
Wybrzeże Thasos (Grecja) - puzzle on-line
Zegar astronomiczny Orloj (Praga) - puzzle on-line
Widok z lotu ptaka na Vernazzę (Włochy) - puzzle on-line
Góralskie kapcie - puzzle on-line
Nocna panorama Shinjuku (Japonia) - puzzle on-line