Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)

Pierwsza linia tramwajowa w Los Angeles została założona w 1873 r. i od tamtego czasu sieć połączeń zaczęła się szybko rozrastać. Jednakże w późnych latach 20., kiedy zaczęto masowo produkować samochody, komunikacja tramwajowa zaczęła przynosić coraz więcej strat. W celu unowocześnienia tramwajów i uczynienia ich bardziej konkurencyjnymi, powołano specjalny komitet President’s Conference Committee, który miał opracować nowy model wagonu. Tak powstał tramwaj PCC, nazwany tak od pierwszych liter nazwy komitetu. Niestety, władze Los Angeles w połowie XX w. podjęły decyzję o zastąpieniu tramwajów autobusami, ale już w latach 80. otwarto linię, na której jeżdżą zabytkowe tramwaje, wśród których najpopularniejsze są właśnie PCC.
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
Stopień trudności:
Rozmiar: 5x7

Autor zdjęcia: Chris Boswell

    
Lista najlepszych wyników
 1. Mira - 27, 0:41
 2. rene71 - 27, 1:05
 3. Hala - 27, 4:02
 4. ewana - 28, 0:33
 5. ale - 28, 0:44
 6. pawełek - 28, 0:50
 7. Ewa - 28, 0:56
 8. x - 28, 0:57
 9. M.P. - 28, 1:01
 10. nina - 28, 1:21
 11. nina - 28, 1:22
 12. maks - 28, 2:26
 13. kkk - 28, 2:38
 14. Jolka - 28, 3:30
 15. eureka - 28, 3:36
 16. Jolka - 28, 3:37
 17. Reniate - 28, 3:41
 18. Baca - 29, 0:32
 19. Baca - 29, 0:32
 20. ewana - 29, 0:34
 21. tt - 29, 0:35
 22. Mira - 29, 0:46
 23. franchino - 29, 0:50
 24. M.P. - 29, 0:55
 25. Mira - 29, 0:59
 26. ted49 - 29, 1:03
 27. art - 29, 1:18
 28. eg - 29, 1:19
 29. Ewka - 29, 1:21
 30. LL - 29, 1:24


Komentarze zwycięzców
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.04.2019 21:54
Ok
Preziu
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
03.02.2019 18:20
bez błędów ale 33
gucio
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
17.11.2018 19:53
podobało się to było bardzo trudne.
rusek
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
10.08.2018 22:45
wynik 34
Zenon
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
07.11.2017 12:19
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhg
mul
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
10.08.2017 17:38
alleluja
maja
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
22.07.2017 10:16
jest
kaka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
18.07.2017 17:25
27 super
Hala
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.01.2017 01:08
To miłe, że Amerykanie darzą sentymentem starocie. 38
haneczka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
08.01.2017 17:49
kłik lit ay potu
patryk
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.11.2016 17:04
cudo
mimi
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
28.11.2016 00:27
xd
lol
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
17.10.2016 14:47
łatwy,przyjemny
nina
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
07.08.2016 18:11
I like it
i
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.07.2016 18:10
yoo
bloc
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
11.07.2016 00:21
Jest ok. :)
ewa
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.06.2016 21:26
p
w
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.06.2016 20:35
Tramwaj ok
ada
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
28.06.2016 10:00
hdutyruustwue6etw75647yuwey647yeywtw5467
mial
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
25.06.2016 14:44
(31)
Śliczne dobermany. I ten Mont Blanc w tle.
Duch
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
24.06.2016 17:02
puzzle ok
ed
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
19.06.2016 20:01
fajny obrazek
lucy
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.06.2016 16:48
na relaks dobre,ale i tak 32
xxx
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.06.2016 14:27
łatwizna
marek
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
12.06.2016 09:45
zrobione 36
solamina
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
07.06.2016 00:16
33 bez podglądu :)
As-sadaka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
02.06.2016 19:27
nie jest to rekord-33
iwa
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
27.05.2016 12:44
to było raczej łatwe
inka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
24.05.2016 19:53
no 44
krysia2
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
24.05.2016 09:11
ciekawy
ola
Wodospad Erawan (Tajlandia) - puzzle on-line
Kolekcja znaczków pocztowych - puzzle on-line
Wodospad w Górach Aninei (Rumunia) - puzzle on-line
Pałac Narodowy w Sintrze (Portugalia) - puzzle on-line
Statua Wolności (Nowy Jork) - puzzle on-line
Stare miasto w Ratyzbonie (Niemcy) - puzzle on-line
Krajobraz jesienny - puzzle on-line
Wieś w prowincji Burgos (Hiszpania) - puzzle on-line
Jezioro Szczyrbskie (Słowacja) - puzzle on-line
Tradycyjny chłodnik - puzzle on-line
Most Pennybackera w Austin (USA) - puzzle on-line
Widok na miasto Graz (Austria) - puzzle on-line
Panorama Helsinek (Finlandia) - puzzle on-line
Krokusy - puzzle on-line
Meczet Jame
Kompozycja z zieloną herbatą i gałązkami jaśminu - puzzle on-line
Zamek Dunajec w Niedzicy (Polska) - puzzle on-line
Alpejska wioska (Austria) - puzzle on-line
Kościół św. Mikołaja (Praga) - puzzle on-line
Zatoka - puzzle on-line