Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)

Pierwsza linia tramwajowa w Los Angeles została założona w 1873 r. i od tamtego czasu sieć połączeń zaczęła się szybko rozrastać. Jednakże w późnych latach 20., kiedy zaczęto masowo produkować samochody, komunikacja tramwajowa zaczęła przynosić coraz więcej strat. W celu unowocześnienia tramwajów i uczynienia ich bardziej konkurencyjnymi, powołano specjalny komitet President’s Conference Committee, który miał opracować nowy model wagonu. Tak powstał tramwaj PCC, nazwany tak od pierwszych liter nazwy komitetu. Niestety, władze Los Angeles w połowie XX w. podjęły decyzję o zastąpieniu tramwajów autobusami, ale już w latach 80. otwarto linię, na której jeżdżą zabytkowe tramwaje, wśród których najpopularniejsze są właśnie PCC.
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
Stopień trudności:
Rozmiar: 5x7

Autor zdjęcia: Chris Boswell

    
Lista najlepszych wyników
 1. Mira - 27, 0:41
 2. rene71 - 27, 1:05
 3. Hala - 27, 4:02
 4. ewana - 28, 0:33
 5. ale - 28, 0:44
 6. pawełek - 28, 0:50
 7. Ewa - 28, 0:56
 8. x - 28, 0:57
 9. M.P. - 28, 1:01
 10. nina - 28, 1:21
 11. nina - 28, 1:22
 12. maks - 28, 2:26
 13. kkk - 28, 2:38
 14. Jolka - 28, 3:30
 15. eureka - 28, 3:36
 16. Jolka - 28, 3:37
 17. Reniate - 28, 3:41
 18. Baca - 29, 0:32
 19. Baca - 29, 0:32
 20. ewana - 29, 0:34
 21. tt - 29, 0:35
 22. Mira - 29, 0:46
 23. franchino - 29, 0:50
 24. M.P. - 29, 0:55
 25. Mira - 29, 0:59
 26. ted49 - 29, 1:03
 27. art - 29, 1:18
 28. eg - 29, 1:19
 29. Ewka - 29, 1:21
 30. LL - 29, 1:24


Komentarze zwycięzców
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
21.05.2018 23:27
41
mol
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
23.03.2018 15:49
super
Nitka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
28.12.2017 17:30
ok
Dana58
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
07.11.2017 12:19
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhg
mul
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
10.08.2017 17:38
alleluja
maja
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
22.07.2017 10:16
jest
kaka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
18.07.2017 17:25
27 super
Hala
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.01.2017 01:08
To miłe, że Amerykanie darzą sentymentem starocie. 38
haneczka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
08.01.2017 17:49
kłik lit ay potu
patryk
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.11.2016 17:04
cudo
mimi
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
28.11.2016 00:27
xd
lol
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
17.10.2016 14:47
łatwy,przyjemny
nina
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
07.08.2016 18:11
I like it
i
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.07.2016 18:10
yoo
bloc
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
11.07.2016 00:21
Jest ok. :)
ewa
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.06.2016 21:26
p
w
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.06.2016 20:35
Tramwaj ok
ada
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
28.06.2016 10:00
hdutyruustwue6etw75647yuwey647yeywtw5467
mial
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
25.06.2016 14:44
(31)
Śliczne dobermany. I ten Mont Blanc w tle.
Duch
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
24.06.2016 17:02
puzzle ok
ed
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
19.06.2016 20:01
fajny obrazek
lucy
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.06.2016 16:48
na relaks dobre,ale i tak 32
xxx
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.06.2016 14:27
łatwizna
marek
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
12.06.2016 09:45
zrobione 36
solamina
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
07.06.2016 00:16
33 bez podglądu :)
As-sadaka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
02.06.2016 19:27
nie jest to rekord-33
iwa
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
27.05.2016 12:44
to było raczej łatwe
inka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
24.05.2016 19:53
no 44
krysia2
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
24.05.2016 09:11
ciekawy
ola
Rzeka w Parku Narodowym Abisko (Szwecja) - puzzle on-line
Panorama Sibiu (Rumunia) - puzzle on-line
Kolorowe fasady domów w Portovenere (Włochy) - puzzle on-line
Czerwony kościół Svaneke Kirke (Dania) - puzzle on-line
Młyn wodny w Bechyně (Czechy) - puzzle on-line
Most Golden Gate (USA) - puzzle on-line
Droga wśród jesiennych drzew (Stany Zjednoczone) - puzzle on-line
Miasto Visby (Szwecja) - puzzle on-line
Miseczka wiśni na białym stole - puzzle on-line
Panorama miasta Cuenca (Hiszpania) - puzzle on-line
Plaża na Kauai (USA) - puzzle on-line
Miasteczko Castellammare del Golfo z lotu ptaka (Włochy) - puzzle on-line
Winobluszcz w Burgundii (Francja) - puzzle on-line
Ogród Yuyuan w Szanghaju (Chiny) - puzzle on-line
Nocna panorama Neapolu (Włochy) - puzzle on-line
Dekoracje spa - puzzle on-line
Pomnik Fryderyka Chopina - puzzle on-line
Serduszka z imionami - puzzle on-line
Widok z lotu ptaka na Vernazzę (Włochy) - puzzle on-line