Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)

Pierwsza linia tramwajowa w Los Angeles została założona w 1873 r. i od tamtego czasu sieć połączeń zaczęła się szybko rozrastać. Jednakże w późnych latach 20., kiedy zaczęto masowo produkować samochody, komunikacja tramwajowa zaczęła przynosić coraz więcej strat. W celu unowocześnienia tramwajów i uczynienia ich bardziej konkurencyjnymi, powołano specjalny komitet President’s Conference Committee, który miał opracować nowy model wagonu. Tak powstał tramwaj PCC, nazwany tak od pierwszych liter nazwy komitetu. Niestety, władze Los Angeles w połowie XX w. podjęły decyzję o zastąpieniu tramwajów autobusami, ale już w latach 80. otwarto linię, na której jeżdżą zabytkowe tramwaje, wśród których najpopularniejsze są właśnie PCC.
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
Stopień trudności:
Rozmiar: 5x7

Autor zdjęcia: Chris Boswell

    
Lista najlepszych wyników
 1. Mira - 27, 0:41
 2. rene71 - 27, 1:05
 3. Hala - 27, 4:02
 4. ewana - 28, 0:33
 5. ale - 28, 0:44
 6. pawełek - 28, 0:50
 7. Ewa - 28, 0:56
 8. x - 28, 0:57
 9. M.P. - 28, 1:01
 10. nina - 28, 1:21
 11. nina - 28, 1:22
 12. maks - 28, 2:26
 13. kkk - 28, 2:38
 14. Jolka - 28, 3:30
 15. eureka - 28, 3:36
 16. Jolka - 28, 3:37
 17. Reniate - 28, 3:41
 18. Baca - 29, 0:32
 19. Baca - 29, 0:32
 20. ewana - 29, 0:34
 21. tt - 29, 0:35
 22. Mira - 29, 0:46
 23. franchino - 29, 0:50
 24. M.P. - 29, 0:55
 25. Mira - 29, 0:59
 26. ted49 - 29, 1:03
 27. art - 29, 1:18
 28. eg - 29, 1:19
 29. Ewka - 29, 1:21
 30. LL - 29, 1:24


Komentarze zwycięzców
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
17.04.2020 00:08
34 na rozgrzewkę
haneczka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.03.2020 12:54
Najfajniejsze macie puzzle na świecie
Albert
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.03.2020 12:15
32 pierwszy raz tak mało bledow
Eee
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
02.10.2019 02:04
wre
Yoo
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.04.2019 21:54
Ok
Preziu
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
03.02.2019 18:20
bez błędów ale 33
gucio
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
17.11.2018 19:53
podobało się to było bardzo trudne.
rusek
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
10.08.2018 22:45
wynik 34
Zenon
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
07.11.2017 12:19
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhg
mul
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
10.08.2017 17:38
alleluja
maja
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
22.07.2017 10:16
jest
kaka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
18.07.2017 17:25
27 super
Hala
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.01.2017 01:08
To miłe, że Amerykanie darzą sentymentem starocie. 38
haneczka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
08.01.2017 17:49
kłik lit ay potu
patryk
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.11.2016 17:04
cudo
mimi
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
28.11.2016 00:27
xd
lol
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
17.10.2016 14:47
łatwy,przyjemny
nina
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
07.08.2016 18:11
I like it
i
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.07.2016 18:10
yoo
bloc
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
11.07.2016 00:21
Jest ok. :)
ewa
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.06.2016 21:26
p
w
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
29.06.2016 20:35
Tramwaj ok
ada
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
28.06.2016 10:00
hdutyruustwue6etw75647yuwey647yeywtw5467
mial
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
25.06.2016 14:44
(31)
Śliczne dobermany. I ten Mont Blanc w tle.
Duch
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
24.06.2016 17:02
puzzle ok
ed
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
19.06.2016 20:01
fajny obrazek
lucy
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.06.2016 16:48
na relaks dobre,ale i tak 32
xxx
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
15.06.2016 14:27
łatwizna
marek
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
12.06.2016 09:45
zrobione 36
solamina
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
07.06.2016 00:16
33 bez podglądu :)
As-sadaka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
02.06.2016 19:27
nie jest to rekord-33
iwa
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
27.05.2016 12:44
to było raczej łatwe
inka
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
24.05.2016 19:53
no 44
krysia2
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)
24.05.2016 09:11
ciekawy
ola
Łodzie rybaków z Marsaxlokk (Malta) - puzzle on-line
Cerkiew Chrystusa Zbawiciela (Rosja) - puzzle on-line
Wiejski krajobraz Toskanii, nieopodal San Gimignano (Włochy) - puzzle on-line
Deser lodowy z czekoladową polewą - puzzle on-line
Kylemore Abbey (Irandia) - puzzle on-line
Stary Rynek w Bydgoszczy - puzzle on-line
Widok Łuku Triumfalnego z Pól Elizejskich (Francja) - puzzle on-line
Droga wśród jesiennych drzew (Stany Zjednoczone) - puzzle on-line
Młyn wiatrowy w Camuñas (Hiszpania) - puzzle on-line
Róża żółta - puzzle on-line
Szczurek dumbo - puzzle on-line
Filharmonia przed 1908 r. - puzzle on-line
Letnia sałatka z jajkiem - puzzle on-line
Wieża zegarowa w Hudson (USA) - puzzle on-line
Domki plażowe na plaży Brighton w Melbourne (Australia) - puzzle on-line
Stawy w Wysokich Tatrach (Słowacja) - puzzle on-line
Drapacze chmur w San Francisco (USA) - puzzle on-line
Koktajle owocowo-mleczne - puzzle on-line
Ser stilton z żurawiną - puzzle on-line
Kolorowe Santorini (Grecja) - puzzle on-line
Bazylika Mariacka w Gdańsku - puzzle on-line
Martwa natura - puzzle on-line