WIKLINA i nie tylko

WIKLINA i nie tylko
Stopień trudności:
Rozmiar: 20x12

Dodał: BI

    

Lista najlepszych wyników    
 1. 44:56 (39:26 +5:30)

 gaja +162/198

 markarp +78/100Komentarze zwycięzców
WIKLINA i nie tylko
09.02.2012 22:16
Ratunku! Co Was tak rozjuszyło, że jedno drugiemu przywala? A niby wiklina uspokaja. Radzę więc:"nie pletta głupot - pletta koszyki".
Olanna
WIKLINA i nie tylko
13.01.2012 21:17
...nie komentuj innych puzzli a,to niebo a,to srebo,rób swoje i 3 L.w b.
WSZa.
WIKLINA i nie tylko
12.01.2012 22:10
Kochana BI! Powtarzam się, ale jesteś, przynajmniej dla mnie, mistrzynią w tworzeniu ciekawych puzzelków. A jak komuś to się nie podoba, to przecież nie musi układać.
Agata
WIKLINA i nie tylko
12.01.2012 17:39
Oj, oj, oj, ale się smentnie zrobiło w tych komentarzach. Robicie Panie świetne puzzelki a zwłaszcza BI, tyle pracy wkłada, by nam dogodzić. Dziękujemy za to już tyle razy, i czekamy na następne. Mamino Twoje puzzelki są też fantastyczne, nikt Ci tego nie odbiera. Parę razy ktoś się wkurzył, bo za drobno poszatkowałaś, i żal było, bo nie wszystkie oczy to widziały. Poza tym jedni układają na dużych monitarach, inni na laptopkach. Ja jeszcze raz Wam dziękuję, czekam na więcej, pozdrawiam i nie przejmujcie się tymi "złośliwościami".
grazka
WIKLINA i nie tylko
12.01.2012 16:52
Dziewczyny drogie! Nie wiem o co chodzi. Komentarze czytam czasami ale nie natknęłam się w nich na jakieś takie przytyki tym bardziej mnie klimat zaskoczył. Czekam na Wasze układanki codziennie. Owszem nie każda mi się podoba, są lepsze i gorsze, ale nie wszyscy lubią to samo, a o gustach się nie dyskutuje ;) Odwalacie kawał dobrej roboty jeśli mogę tak kolokwialnie ocenić to co robicie :) Z przyjemnością zmagam się z wyzwaniami jakie stawiacie i czekam na więcej. Nie wiem czy jest sens wdawać się w jakieś takie przepychanki? Olać malkontentów! Jest tu całkiem spora grupa, jak widzę, której dajecie co dnia wiele dobrej zabawy, wytchnienia, czasem i nerwów ;) Dzięki!
agataka77
WIKLINA i nie tylko
12.01.2012 16:37
okej;)
kkk
WIKLINA i nie tylko
12.01.2012 15:28
Fantastyczne puzzle!!!Rozumiem Cię BI,że się wkurzyłaś!Niektórzy są okropni,człowiek się stara a jak popełni jakiś błąd to zaraz wsiadają na niego jak na kobyłę i to jest przykre!Ja cenię sobie wszystkie życzliwe uwagi i staram się udoskonalać swoje puzzle,choć nie zawsze się to udaje,bo nie jestem doskonała!Ale jak ktoś w okresie świątecznym zionie do mnie złośliwością tak jak kika to jest mi po prostu przykro! Mimo tego pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę więcej wyrozumiałości!!
mamina
WIKLINA i nie tylko
15.12.2011 19:05
Ze specjalną dedykacją dla WSZy, bo widać lubi wiklinę.
W odróżnieniu od Ciebie (WSZa) ja mam poczucie humoru i dobrze! Do tego przeszłam kindersztubę.
W kwestii formalnej: mam 170 cm. Wściekle nie latam bo jestem leciwa i do tego mam kłopoty z kręgosłupem. Fotografuje bo lubię, a nie po to, żeby zostać idolką na ipuzzlach. Dziękuję, że tak uważasz! Przypadkiem udało Ci się napisać jedną miłą rzecz ;))), a nie dwie! Dzięki też za pochwałę "za dawanie piękna tego kraju nieforsiastych, nieturystycznych jego mieszkańców" (komentarz pod puclem "wiklinowe koło"). Pomijając wielce zawiłą składnię tego zdania, która utrudnia zrozumienie go, można wnioskować, że to nie Twój kraj lub jesteś z pewnego ugrupowania politycznego, które o Polsce lubi mówić "ten kraj" i że jego mieszkańców uważasz za durnych biedaków, gorszych od Ciebie.
Chyba dobrze, że nie spiknęliśmy się. Ja nie szaleję za megalomanami.
Wszystkich przepraszam za te wynurzenia i liczę na wyrozumiałość i przebaczenie ;)))
BI
Pomidory i ogórki - puzzle on-line
Bombki choinkowe - puzzle on-line
Panorama Sankt Gilgen (Austria) - puzzle on-line
Jezioro Alpsee w Bawarii (Niemcy) - puzzle on-line
Tropikalne ogrody wokół Monte Palace na Maderze (Portugalia) - puzzle on-line
Tradycyjny gulasz węgierski - puzzle on-line
Rondo w San Marino widziane z lotu ptaka (San Marino) - puzzle on-line
Przyprawy orientalne - puzzle on-line
Panorama Denver (USA) - puzzle on-line