Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)

Stare zabytkowe tramwaje są jedną z głównych atrakcji turystycznych Lizbony, stolicy Portugalii oraz znakiem rozpoznawczym miasta. Jeżdżą na kilku trasach, z których najbardziej popularna jest linia numer 28, biegnąca przez centrum miasta, starówkę i najpiękniejsze dzielnice, co czyni ją najbardziej malowniczą, ale także najbardziej zatłoczoną. Tramwaje wspinają się tutaj po stromych ulicach położonego na wzgórzu miasta, a w obrębie starówki wciskają się w wąskie uliczki, dotykając niemal ścian stojących przy nich budynków. Przejażdżka takim tramwajem to niezapomniane przeżycie, trzeba jednak bardzo uważać, ponieważ zabytkowymi tramwajami podróżują także najlepsi lizbońscy kieszonkowcy.
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
Stopień trudności:
Rozmiar: 15x10

Autor zdjęcia: Nito500

    

Lista najlepszych wyników    
 1. 4:02 (3:02 +1:00)
punkty: 1000

 art +83/86

 kitek +67/75


 2. 4:19 (4:14 +0:05)
punkty: 700

 art +150/148


 3. 4:56 (3:46 +1:10)
punkty: 500

 elkusi +86/88

 Fabiola +63/72

 c3po +1/1


 4. 5:09 (4:59 +0:10)
punkty: 400

 art +150/150


 5. 5:19 (4:24 +0:55)
punkty: 390

 Fabiola +95/98

 kitek +50/54

 art +5/5


 6. 5:39 (4:44 +0:55)
punkty: 380

 Fabiola +87/93

 elkusi +63/64


 7. 6:49 (5:49 +1:00)
punkty: 370

 Fabiola +98/104

 rycho +52/55


 8. 7:30 (7:05 +0:25)
punkty: 360

 azi +150/147


 9. 7:50 (6:25 +1:25)
punkty: 350

 azi +150/167


 10. 8:03 (5:38 +2:25)
punkty: 340

 mim +75/95

 darla +75/81


 11. 8:04 (6:54 +1:10)
punkty: 330

 azi +150/161


 12. 8:07 (7:37 +0:30)
punkty: 320

 azi +150/155


 13. 8:10 (7:00 +1:10)
punkty: 310

 azi +150/161


 14. 8:19 (5:44 +2:35)
punkty: 300

 Fabiola +95/110

 M.P. +46/51

 c3po +9/17


 15. 8:37 (5:17 +3:20)
punkty: 290

 kitek +120/145

 dede +30/41


 16. 8:40 (7:30 +1:10)
punkty: 280

 M.P. +150/163


 17. 8:43 (7:18 +1:25)
punkty: 270

 M.P. +150/164


 18. 8:50 (7:20 +1:30)
punkty: 260

 azi +150/165


 19. 8:50 (8:20 +0:30)
punkty: 250

 M.P. +150/152


 20. 9:09 (8:39 +0:30)
punkty: 240

 M.P. +150/152


 21. 9:11 (7:46 +1:25)
punkty: 230

 M.P. +150/165


 22. 9:15 (8:00 +1:15)
punkty: 220

 Fabiola +150/163


 23. 9:29 (8:54 +0:35)
punkty: 210

 M.P. +150/152


 24. 9:30 (8:15 +1:15)
punkty: 200

 M.P. +150/162


 25. 9:33 (8:43 +0:50)
punkty: 190

 M.P. +150/156


 26. 9:34 (8:49 +0:45)
punkty: 180

 M.P. +150/158


 27. 9:36 (8:56 +0:40)
punkty: 170

 M.P. +150/156


 28. 9:40 (8:20 +1:20)
punkty: 160

 M.P. +150/163


 29. 9:43 (8:53 +0:50)
punkty: 150

 M.P. +150/154


 30. 9:43 (8:08 +1:35)
punkty: 140

 azi +150/165



Komentarze zwycięzców
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
29.09.2020 15:03
261 to w Lizbonie kradną? szok
zuza
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
17.09.2020 19:04
158
Adelina
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
23.05.2020 21:04
Regulaminowe 150, ale tramwaj ten teges fajowy.
kolo11
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
15.04.2020 19:07
149-nie takie proste jakby się na początku wydawało
Teresa
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
15.04.2020 10:31
jest
kaka
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
14.04.2020 19:29
ok?
JANUSZ
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
14.04.2020 17:35
Zabytki są zawsze sentymentalne 178
dana
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
14.04.2020 03:19
wynik: 689
fff
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
14.04.2020 02:25
wynik: 875
Lefek
Masz konto na Facebooku? Polub nas :-)
Trzy młode koty na tle ceglanej ściany - puzzle on-line
Jezioro Solitude (USA) - puzzle on-line
Ogrody Mae Fah Luang (Tajlandia) - puzzle on-line
Mały port w Gudhjem (Dania) - puzzle on-line
Starożytne miasto Byblos (Liban) - puzzle on-line
Dwie kolorowe papugi w zalotach - puzzle on-line
Uliczka w mieście Delft (Holandia) - puzzle on-line
Szczyt Chaukhebi (Gruzja) - puzzle on-line
Centrum Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) - puzzle on-line