Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)

Stare zabytkowe tramwaje są jedną z głównych atrakcji turystycznych Lizbony, stolicy Portugalii oraz znakiem rozpoznawczym miasta. Jeżdżą na kilku trasach, z których najbardziej popularna jest linia numer 28, biegnąca przez centrum miasta, starówkę i najpiękniejsze dzielnice, co czyni ją najbardziej malowniczą, ale także najbardziej zatłoczoną. Tramwaje wspinają się tutaj po stromych ulicach położonego na wzgórzu miasta, a w obrębie starówki wciskają się w wąskie uliczki, dotykając niemal ścian stojących przy nich budynków. Przejażdżka takim tramwajem to niezapomniane przeżycie, trzeba jednak bardzo uważać, ponieważ zabytkowymi tramwajami podróżują także najlepsi lizbońscy kieszonkowcy.
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
Stopień trudności:
Rozmiar: 15x10

Autor zdjęcia: Nito500

    

Lista najlepszych wyników    
 1. 4:02 (3:02 +1:00)
punkty: 1000

 art +83/86

 kitek +67/75


 2. 4:19 (4:14 +0:05)
punkty: 700

 art +150/148


 3. 4:56 (3:46 +1:10)
punkty: 500

 elkusi +86/88

 Fabiola +63/72

 c3po +1/1


 4. 5:09 (4:59 +0:10)
punkty: 400

 art +150/150


 5. 5:19 (4:24 +0:55)
punkty: 390

 Fabiola +95/98

 kitek +50/54

 art +5/5


 6. 5:39 (4:44 +0:55)
punkty: 380

 Fabiola +87/93

 elkusi +63/64


 7. 6:49 (5:49 +1:00)
punkty: 370

 Fabiola +98/104

 rycho +52/55


 8. 7:30 (7:05 +0:25)
punkty: 360

 azi +150/147


 9. 7:50 (6:25 +1:25)
punkty: 350

 azi +150/167


 10. 8:03 (5:38 +2:25)
punkty: 340

 darla +75/81

 mim +75/95


 11. 8:04 (6:54 +1:10)
punkty: 330

 azi +150/161


 12. 8:07 (7:37 +0:30)
punkty: 320

 azi +150/155


 13. 8:10 (7:00 +1:10)
punkty: 310

 azi +150/161


 14. 8:19 (5:44 +2:35)
punkty: 300

 Fabiola +95/110

 M.P. +46/51

 c3po +9/17


 15. 8:37 (5:17 +3:20)
punkty: 290

 kitek +120/145

 dede +30/41


 16. 8:50 (7:20 +1:30)
punkty: 280

 azi +150/165


 17. 8:50 (8:20 +0:30)
punkty: 270

 M.P. +150/152


 18. 9:09 (8:39 +0:30)
punkty: 260

 M.P. +150/152


 19. 9:15 (8:00 +1:15)
punkty: 250

 Fabiola +150/163


 20. 9:29 (8:54 +0:35)
punkty: 240

 M.P. +150/152


 21. 9:33 (8:43 +0:50)
punkty: 230

 M.P. +150/156


 22. 9:34 (8:49 +0:45)
punkty: 220

 M.P. +150/158


 23. 9:36 (8:56 +0:40)
punkty: 210

 M.P. +150/156


 24. 9:43 (8:53 +0:50)
punkty: 200

 M.P. +150/154


 25. 9:43 (8:08 +1:35)
punkty: 190

 azi +150/165


 26. 9:51 (8:31 +1:20)
punkty: 180

 azi +150/160


 27. 10:03 (9:33 +0:30)
punkty: 170

 M.P. +150/150


 28. 10:07 (8:57 +1:10)
punkty: 160

 azi +150/164


 29. 10:11 (7:31 +2:40)
punkty: 150

 azi +150/179


 30. 10:12 (9:12 +1:00)
punkty: 140

 M.P. +150/155



Komentarze zwycięzców
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
23.05.2020 21:04
Regulaminowe 150, ale tramwaj ten teges fajowy.
kolo11
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
17.05.2020 17:33
151
xx
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
15.05.2020 22:01
187,,,
Małgoś
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
15.04.2020 19:07
149-nie takie proste jakby się na początku wydawało
Teresa
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
15.04.2020 10:31
jest
kaka
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
14.04.2020 19:29
ok?
JANUSZ
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
14.04.2020 17:35
Zabytki są zawsze sentymentalne 178
dana
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
14.04.2020 16:19
155
GRAGRA
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
14.04.2020 03:19
wynik: 689
fff
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
14.04.2020 02:25
wynik: 875
Lefek
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
13.04.2020 20:55
173
Jolka
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
13.04.2020 18:43
159
filuta
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
13.04.2020 18:39
310
ikakk
Zabytkowe tramwaje w Lizbonie (Portugalia)
13.04.2020 18:37
ok
jurek1
Zamek Królewski w Budapeszcie (Węgry) - puzzle on-line
Widok na Tyrol (Austria) - puzzle on-line
Droga wśród ośnieżonych świerków - puzzle on-line
Teatr letni w Ogrodzie Saskim, przed 1915 r. - puzzle on-line
Brama Południowa we Fromborku (Polska) - puzzle on-line
Tower Bridge (Londyn) - puzzle on-line
Balijskie tkaniny (Indonezja) - puzzle on-line
Zamek krzyżacki w Malborku - puzzle on-line
Tradycyjna zabudowa nad kanałem w Amersfoort (Holandia) - puzzle on-line
Trinidad (Kuba) - puzzle on-line
Pustelnia na terenie Monasteru Galata w Jassach (Rumunia) - puzzle on-line
Panorama San Francisco (USA) - puzzle on-line