Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)

Jedną z najbardziej popularnych lizbońskich atrakcji turystycznych są żółte tramwaje. Zabytkowe wagoniki od lat przemierzają historyczne dzielnice miasta, oferując pasażerom nie tylko miłą przejażdżkę, połączoną z podziwianiem najbardziej malowniczych zakątków Lizbony, ale także solidną dawkę adrenaliny. Tramwaje bowiem dosłownie przeciskają się przez wąskie i bardzo strome uliczki, pełne samochodów i pieszych. Przez centrum miasta wiedzie trasa tramwaju linii Eléctrico 28. Z okien tego wyjątkowego środka transportu podziwiać można między innymi XII-wieczną Katedrę Sé.
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
Stopień trudności:
Rozmiar: 9x6

Autor zdjęcia: Mikepics

    
Lista najlepszych wyników
 1. ale - 45, 1:50
 2. ale - 46, 1:50
 3. pawełek - 46, 2:10
 4. kelly - 46, 2:45
 5. hala - 46, 2:58
 6. mysza - 46, 3:14
 7. hala - 46, 3:18
 8. A - 46, 4:40
 9. p - 46, 6:00
 10. zorro - 46, 7:46
 11. RTYHJUKLL - 46, 12:56
 12. LL - 47, 1:36
 13. jagoda - 47, 2:49
 14. maja - 47, 4:18
 15. ula1 - 47, 5:31
 16. ale - 48, 1:30
 17. Sebochka - 48, 1:31
 18. franchino - 48, 1:33
 19. x - 48, 1:33
 20. art - 48, 1:35
 21. franchino - 48, 1:38
 22. x - 48, 1:47
 23. tt - 48, 2:06
 24. kelly - 48, 2:26
 25. Ewa - 48, 2:56
 26. x - 48, 3:02
 27. I - 48, 3:21
 28. art - 48, 3:22
 29. Matwally - 48, 3:45
 30. d - 48, 4:57


Komentarze zwycięzców
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
18.07.2018 19:51
wynik 56
Zenon
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
15.07.2018 21:50
51
Jolka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
09.06.2018 22:42
59
EwaJS
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
01.05.2018 19:59
54
Mania
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
01.05.2018 18:45
Super
krystin
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
25.02.2018 20:54
super relaksujące
d
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
04.02.2018 15:31
ja bym się przejechał, te kolory w słońcu...
Florek
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
03.02.2018 14:44
ok
graszka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
07.12.2017 17:09
ŁADNIE POSZŁO AŻ 49
GRAGRA
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
26.11.2017 19:31
52-pogubić się łatwo
dan
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
10.10.2017 17:51
mam 68
elka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
23.09.2017 23:41
bb
nn
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
06.09.2017 22:53
:-)
sowiromek
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
30.08.2017 13:24
mial
mial
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
02.08.2017 20:00
Przyjemna mapa
Adriano
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
01.07.2017 16:56
jest
kaka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
01.07.2017 16:37
jest
kaka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
26.05.2017 23:18
47/10
ula1
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
15.05.2017 00:27
tramwaj bez reklam, ok
haneczka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
04.05.2017 14:00
byłam w Lizbonie,tramwaju nie pamiętam!
Katarzyna
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
25.04.2017 15:51
Dobre do szybkiego układania
Juras
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
09.04.2017 18:32
troszke z dlugo ale ok
zool
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
26.03.2017 20:20
ocho..50 !
zet
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
23.03.2017 09:30
Fajne zdjęcie :) 53...
gucio
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
21.03.2017 19:43
i znów trochę za dużo punktów-59
iwa
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
21.03.2017 18:46
pk
jurek1
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
21.03.2017 18:17
jestem na liście :) (52)
pusiak
Jesienne dary natury - puzzle on-line
Popularne fast foody - puzzle on-line
Mapa świata z XVII wieku - puzzle on-line
Jezioro Szmaragdowe w Parku Narodowym Yoho (Kanada) - puzzle on-line
Niedźwiedź polarny z młodymi - puzzle on-line
Panorama Miami (USA) - puzzle on-line
Dom nad jeziorem (Dania) - puzzle on-line
Fortyfikacja w Toledo (Hiszpania) - puzzle on-line
Kamieniczki na starówce w Rydze (Łotwa) - puzzle on-line
Las porośnięty niebieskimi dzwonkami (Wielka Brytania) - puzzle on-line
Uliczka przy murach obronnych w Visby (Szwecja) - puzzle on-line
Laguna wokół wyspy Palawan (Filipiny) - puzzle on-line
Klucze - puzzle on-line
Słodki szczeniak buldoga - puzzle on-line
Zamek św. Olafa w Savonlinna (Finlandia) - puzzle on-line
Panorama Bilbao (Hiszpania) - puzzle on-line
Widok na port w Aleksandrii (Egipt) - puzzle on-line
Kościół św. Mikołaja na Starym Mieście w Pradze (Czechy) - puzzle on-line