Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)

Jedną z najbardziej popularnych lizbońskich atrakcji turystycznych są żółte tramwaje. Zabytkowe wagoniki od lat przemierzają historyczne dzielnice miasta, oferując pasażerom nie tylko miłą przejażdżkę, połączoną z podziwianiem najbardziej malowniczych zakątków Lizbony, ale także solidną dawkę adrenaliny. Tramwaje bowiem dosłownie przeciskają się przez wąskie i bardzo strome uliczki, pełne samochodów i pieszych. Przez centrum miasta wiedzie trasa tramwaju linii Eléctrico 28. Z okien tego wyjątkowego środka transportu podziwiać można między innymi XII-wieczną Katedrę Sé.
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
Stopień trudności:
Rozmiar: 9x6

Autor zdjęcia: Mikepics

    
Lista najlepszych wyników
 1. ale - 45, 1:50
 2. ale - 46, 1:50
 3. pawełek - 46, 2:10
 4. hala - 46, 2:58
 5. hala - 46, 3:18
 6. A - 46, 4:40
 7. zorro - 46, 7:46
 8. RTYHJUKLL - 46, 12:56
 9. LL - 47, 1:36
 10. jagoda - 47, 2:49
 11. maja - 47, 4:18
 12. ula1 - 47, 5:31
 13. ale - 48, 1:30
 14. Sebochka - 48, 1:31
 15. franchino - 48, 1:33
 16. x - 48, 1:33
 17. art - 48, 1:35
 18. franchino - 48, 1:38
 19. x - 48, 1:47
 20. tt - 48, 2:06
 21. Ewa - 48, 2:56
 22. x - 48, 3:02
 23. I - 48, 3:21
 24. art - 48, 3:22
 25. Matwally - 48, 3:45
 26. kuba - 48, 6:24
 27. Sebochka - 49, 0:57
 28. xxx - 49, 1:25
 29. elkusi - 49, 1:32
 30. ale - 49, 1:36


Komentarze zwycięzców
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
06.09.2017 22:53
:-)
sowiromek
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
30.08.2017 13:24
mial
mial
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
02.08.2017 20:00
Przyjemna mapa
Adriano
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
01.07.2017 16:56
jest
kaka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
01.07.2017 16:37
jest
kaka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
26.05.2017 23:18
47/10
ula1
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
15.05.2017 00:27
tramwaj bez reklam, ok
haneczka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
04.05.2017 14:00
byłam w Lizbonie,tramwaju nie pamiętam!
Katarzyna
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
25.04.2017 15:51
Dobre do szybkiego układania
Juras
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
09.04.2017 18:32
troszke z dlugo ale ok
zool
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
26.03.2017 20:20
ocho..50 !
zet
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
23.03.2017 09:30
Fajne zdjęcie :) 53...
gucio
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
21.03.2017 19:43
i znów trochę za dużo punktów-59
iwa
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
21.03.2017 18:46
pk
jurek1
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
21.03.2017 18:17
jestem na liście :) (52)
pusiak
Port Christiansø (Dania) - puzzle on-line
Wieczorna panorama Tallina (Estonia) - puzzle on-line
Kotek schowany w słomie - puzzle on-line
Słoneczniki - puzzle on-line
Dolina Narwi - puzzle on-line
Wyspa Jamesa Bonda (Tajlandia) - puzzle on-line
Fort Saint-Andre (Francja) - puzzle on-line
Kolorowe domy w Porto (Portugalia) - puzzle on-line
Burdż al-Arab (Zjednoczone Emiraty Arabskie) - puzzle on-line
Fontanna - Plac Zgody w Paryżu (Francja) - puzzle on-line
Kanapki z białym serkiem i rzodkiewkami - puzzle on-line
Jesienny Central Park na Manhattanie (USA) - puzzle on-line