Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)

Jedną z najbardziej popularnych lizbońskich atrakcji turystycznych są żółte tramwaje. Zabytkowe wagoniki od lat przemierzają historyczne dzielnice miasta, oferując pasażerom nie tylko miłą przejażdżkę, połączoną z podziwianiem najbardziej malowniczych zakątków Lizbony, ale także solidną dawkę adrenaliny. Tramwaje bowiem dosłownie przeciskają się przez wąskie i bardzo strome uliczki, pełne samochodów i pieszych. Przez centrum miasta wiedzie trasa tramwaju linii Eléctrico 28. Z okien tego wyjątkowego środka transportu podziwiać można między innymi XII-wieczną Katedrę Sé.
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
Stopień trudności:
Rozmiar: 9x6

Autor zdjęcia: Mikepics

    
Lista najlepszych wyników
 1. ale - 45, 1:50
 2. ale - 46, 1:50
 3. pawełek - 46, 2:10
 4. kelly - 46, 2:45
 5. hala - 46, 2:58
 6. mysza - 46, 3:14
 7. hala - 46, 3:18
 8. A - 46, 4:40
 9. p - 46, 6:00
 10. zorro - 46, 7:46
 11. macro - 46, 9:13
 12. RTYHJUKLL - 46, 12:56
 13. LL - 47, 1:36
 14. jagoda - 47, 2:49
 15. maja - 47, 4:18
 16. ula1 - 47, 5:31
 17. livia i julka - 47, 6:41
 18. ale - 48, 1:30
 19. Sebochka - 48, 1:31
 20. franchino - 48, 1:33
 21. x - 48, 1:33
 22. art - 48, 1:35
 23. franchino - 48, 1:38
 24. x - 48, 1:47
 25. rene71 - 48, 1:53
 26. tt - 48, 2:06
 27. kelly - 48, 2:26
 28. Ewa - 48, 2:56
 29. x - 48, 3:02
 30. I - 48, 3:21


Komentarze zwycięzców
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
29.05.2020 12:31
kurwa to są moje klimaty
cola
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
22.04.2020 23:37
51, ..
Mania
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
16.04.2020 22:05
53 ok
eee
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
15.03.2020 21:27
51
Jolka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
26.01.2020 11:32
:)
Aga
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
20.11.2019 18:27
ok
HELENA
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
25.07.2019 23:39
51, ok
eM
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
29.04.2019 00:19
56
mag
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
28.03.2019 20:18
ok?
JANUSZ
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
03.02.2019 20:16
byłam i widziałam żółte tramwaje w Lizbonie
Basia
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
18.07.2018 19:51
wynik 56
Zenon
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
01.05.2018 18:45
Super
krystin
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
25.02.2018 20:54
super relaksujące
d
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
04.02.2018 15:31
ja bym się przejechał, te kolory w słońcu...
Florek
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
07.12.2017 17:09
ŁADNIE POSZŁO AŻ 49
GRAGRA
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
26.11.2017 19:31
52-pogubić się łatwo
dan
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
10.10.2017 17:51
mam 68
elka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
23.09.2017 23:41
bb
nn
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
06.09.2017 22:53
:-)
sowiromek
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
30.08.2017 13:24
mial
mial
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
02.08.2017 20:00
Przyjemna mapa
Adriano
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
01.07.2017 16:56
jest
kaka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
01.07.2017 16:37
jest
kaka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
26.05.2017 23:18
47/10
ula1
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
15.05.2017 00:27
tramwaj bez reklam, ok
haneczka
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
04.05.2017 14:00
byłam w Lizbonie,tramwaju nie pamiętam!
Katarzyna
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
25.04.2017 15:51
Dobre do szybkiego układania
Juras
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
09.04.2017 18:32
troszke z dlugo ale ok
zool
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
26.03.2017 20:20
ocho..50 !
zet
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
23.03.2017 09:30
Fajne zdjęcie :) 53...
gucio
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
21.03.2017 19:43
i znów trochę za dużo punktów-59
iwa
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
21.03.2017 18:46
pk
jurek1
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)
21.03.2017 18:17
jestem na liście :) (52)
pusiak
Farma w Pensylwanii (USA) - puzzle on-line
Kolorowe kamienice nad rzeką Neckar w Tybindze (Niemcy) - puzzle on-line
Plac przed Soborem św. Izaaka w Petersburgu (Rosja) - puzzle on-line
Ogród Bogów (USA) - puzzle on-line
Włoskie makarony - puzzle on-line
Szczeniaczki Yorkshire Terrier - puzzle on-line
Big Sur w Kalifornii (USA) - puzzle on-line
Tradycyjna wioska w Papui (Indonezja) - puzzle on-line
Dziecięce zabawki - puzzle on-line
Żółte słoneczniki i róże - puzzle on-line
Tradycyjne afrykańskie tkaniny na straganie w Ghanie - puzzle on-line
Zabytkowa lornetka teatralna - puzzle on-line
Peterhof - Wielki Pałac (Rosja) - puzzle on-line
Węgierskie ciasto beigli - puzzle on-line
Tygrys bengalski - puzzle on-line
Ulica Dziekania w Warszawie - puzzle on-line
Głuptak czerwononogi - puzzle on-line
Wybrzeże Bałtyku w Darłowie - puzzle on-line
Wiosenne azalie - puzzle on-line
Historia transportu na znaczkach - puzzle on-line
Tropikalna plaża (Fidżi) - puzzle on-line