Utwórz stół do gry

Ułóż puzzle

Aby rozpocząć nową grę wieloosobowa musisz zacząć od wybrania jednego ze zdjęć z naszego katalogu. Gdy na wybranym zdjęciu naciśniesz  "Solve puzzle" będziesz mógł wybrać rodzaj rozgrywki.

Wybierz poziom trudności

Naciskając zielony przycisk "Wybierz poziom trudności" pod zdjęciem, masz możliwość wybrania poziomu trudności, pojawi się lista rozwijana z poziomami trudności zależnymi od ilości puzzli. Niebieski to poziom najłatwiejszy, fioletowy zaś najtrudniejszy. Poziomu trudności nie możesz zmienić w trakcie gry. Gdy rozgrywka będzie dla Ciebie za trudna będziesz musiał utworzyć ją na nowo.

Utwórz nowy stół do gry

Po wybraniu poziomu trudności naciśnij "Utwórz nowy stolik" aby rozpocząć grę wieloosobową, albo "Zacznij układać puzzle" aby rozpocząć grę w pojedynkę.

W trakcie gry nie ma możliwości zmiany rodzaju rozgrywki.

Udostępnij grę

Po założeniu stolika możesz podzielić się linkiem do gry z przyjaciółmi, wystarczy, że naciśniesz przycisk "Udostępnij" i wybierzesz sposób w jaki chcesz podzielić się linkiem. Możesz udostępnić go na facebooku, pinterestcie, twitterze, wysłać email, osadzić na swojej stronie internetowej, albo skopiować link do schowka i wkleić znajomemu np. na komunikatorze.