Widok na Portland i Most Marquam (USA)

Chris Howells 300 2012-08-24
Widok na Portland i Most Marquam (USA) puzzle ze zdjęcia
300
1128
47

Most Marquam znajdujący się w Portland w stanie Oregon to powstałe w 1966 roku dwupokładowe autostrady przebiegające nad rzeką Wilamette. Dane mówią, że 3 lata temu dziennie przez most przejeżdżało niemal 140 tysięcy aut. Dziś szacuje się, że ich liczba wzrosła o kolejne 40 tysięcy. Widok miasta z "lotu ptaka" to często masa aut, budynków, fabryk i sieci drogowych. Monumentalne wydają się potężne mosty wznoszące się ponad wodami.

most miasto miasteczko krajobraz wieża wiele sąsiedztwo obszar miejski obszar metropolitalny zastosowań mieszanych dach budynek dzielnica wieżowiec pejzaż miejski miejski styl śródmieście metropolia wieżowiec na wolnym powietrzu pociąg zegar woda rzeka przedmieście fotografia lotnicza drzewo góra port widok napędowy roślina trawa jezioro kondominium arteria wodna infrastruktura podróżny układanka przejście zasoby wodne wiadukt karaiby zbiornik wodny ameryka północna oregon stany zjednoczone portland jamajka ameryka północna ameryki maine

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

ok.,256lUBIĘ TObardzo dobre puzzleok 1017Uff! Ja cie, ale jazda! Zaparłem się i skończyłem. ;)jestdało w kośćsuper widok ,układanie góry masakra,ale nie poddałem się -ułożono 100%-wynik koszmarek nie ma czym się chwalić 2935 ale warto było532ok 485okDramatyczne puzzle,wynik 459741KASIA twoja kolej :D:D:D heheheeciężko ale zrobione :)1956prawdziwe wyzwanie ale udało się:):)trudne ale VIKTORIA-wynik koszmarnyudało się!!Wreszcie się udało. 544.oj namęczyłam się, ale wart było :D:)wreszcie ufffI tak jestem zadowolona, bo udało mi się ukończyć.było ciężko ale się udało;)2267Nie mogłam sobie odmówić ułożenia, bo zdjęcie mnie powaliło i byłam ciekawa jak to idzie. 416 to wcale nie tak źle, a orłów przepraszam, że się wcinam w nie swoje rewiryobłędne901 ale wyzwanie, myślałam, że będzie gorzej. To był ostatni most - podwójna satysfakcjasuper 361:)Tylko i aż 611, ale to był jeden z najtrudniejszych puzzli w mojej karierze...Wynik 1511-żyję:)))1288jupi :)koko koko euro spokobardzo, ale to bardzo trudne...Poza listą, ale zrobiłam.Nie dość, że fajny pucelek, to i wynik nie najgorszy siem mi udał ;)) Ale miasto nie zachwycające.układanka na "chybił -trafił",zwłaszcza góra - pozdrawiam wszystkich,którzy to ułożą :)góra ciężko,jestem na liście:)sorrylaura:)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura