Marina w Honolulu (USA)

Philip Dyer 98 2013-01-24
Marina w Honolulu (USA) puzzle ze zdjęcia
98
1141
18

Marina w Honolulu, stolicy Hawajów, jest typowym portem jachtowym przystosowanym do cumowania, przybijania i postoju jachtów i niewielkich statków pasażerskich. Masa turystów korzysta ze statków wycieczkowych, które docierają do pięknego Honolulu. Po przybyciu do portu wycieczkowicze najczęściej spokojnie wybierają się na słynną plażę Waikiki, gdzie ochoczo spędzają czas opalając się w pięknym słońcu. W pobliżu mariny znajduje się wiele nowoczesnych wieżowców i hoteli, w których chętnie zatrzymują się zwiedzający.

most miasto miasteczko krajobraz wiele sąsiedztwo obszar miejski obszar metropolitalny budynek dzielnica wieżowiec pejzaż miejski miejski styl metropolia wieżowiec na wolnym powietrzu woda rzeka własność nieruchomość fotografia lotnicza drzewo góra port plaża ocean widok zielony roślina trawa jezioro dok przystań kondominium biurowiec górzyste formy terenu wzgórze pasmo górskie ptak lazur chmura zasoby wodne wolny czas niebo formy lądowe przybrzeżne i oceaniczne ameryka północna stany zjednoczone hawaii ameryka północna ameryki honolulu

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

jest:)314 świetny wynik,jak na białogłowęciężko :):)trzeba pojechać! 96port czystosc,wynik 103trochę zamieszania z łódkami 155:)widok cudowny ale trudny do ukladania10295284272ładnie:)Przecudowny widoczek :)Nie takie łatwe. Metoda prób i błędów ;) Rzędami wg kolorów lub innych elementów.widok bajkowy.110 ok!!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura