Fasada bloku mieszkalnego

Martin Vonka 273 2013-02-15
Fasada bloku mieszkalnego puzzle ze zdjęcia
273
1307
24

Mimo ogromnej funkcjonalności bloków mieszkaniowych oraz oczywistej ekonomizacji przestrzeni, którą im zawdzięczamy, przeciwników "betonowych molochów" nigdy nie będzie brakować. Koncepcja blokowisk zrodziła się w epoce modernizmu we Francji. Głównym pomysłodawcą był Le Corbusier – socjalista, urbanista i architekt, chcący zapewnić ubogim mieszkańcom Paryża godziwe warunki mieszkaniowe. Jego idea nie zdobyła dużego uznania w rodzimej Francji, za to świetnie przyjęła się w krajach na wschód od żelaznej kurtyny.

miasto francja brązowy okno dach budynek fasada dzielnica wieżowiec miejski styl dom na wolnym powietrzu pociąg woda ulica rzeka koń barwistość prostokąt zielony pole niebieski linia cegła równolegle z przodu drewno symetria ściana murarstwo materiał budowlany układanka wysoki czcionka beżowy własność materialna osprzęt apartament materiał kompozytowy mansardowe okno paryż europa zachodnia europa le-de-france

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

WoW ;-)Gerdi ganiaj,ganiaj.Ale mi się udało.Udało się.272272.Nareszcie.278.Nigdy nie zrobię bezbłędnie.Ale trzeba ćwiczyć dalej.274. Ale się napracowałam .Budownictwo jest ciekawe.278.Zbliżam się do mety.dobre lubię takie puzzle 1511281281.Jeszcze muszę potrenować.286.Jeszcze trochę cierpliwości,ale mi się to podoba.Dziś już tylko294.Może jutro będzie lepiej.Pozdrawiam puzzlomanów.Trudne...oj, kiepski wynik 391,ale puzzle ok:)Ciężko byłoNawet całkiem trudne.Fajne ale super trudne. Wynik mam kiepski - 321, ale satysfakcję ogromną.Trzecie podejście, wymęczyłam. Wynik cienki 374. Cięęężkie, ale fajne.ok. prosze o trudne i duzo elementow do ukladaniawynik taki sobie, ale satysfakcja duża :) super puzzel!To było bardzo trudne, miałam chwile zwątpienia czy dam radę to ułożyć. Udało się.Uff! Ułożyłam. Ależ to było trudne! Ale mam satysfakcję.One of my favourite ones.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura