Miami z lotu ptaka (USA)

Alexmillos 90 2014-01-24
Miami z lotu ptaka (USA) puzzle
90
2490
37

Gdy patrzy się na mapy miast w Stanach Zjednoczonych lub ogląda fotografie wykonane z góry, uwagę przykuwa układ ulic – większość z nich przeina się prostopadle oraz biegnie równolegle do siebie. Bardzo trudno jest odnaleźć podobny układ w europejskich miastach. Wynika to ze sposobu planwania miejskiej zabudowy. Na Starym Kontynencie miasta powstawały w naturalny sposób, stopniowo przekształcały się w nie już wcześniej istniejące osady. Natomiast w USA zabudowę miast często planowano odgórnie, co umożliwiało wprowadzenie tak regularnego układu ulic.

miasto miasteczko krajobraz wieża wiele obszar miejski obszar metropolitalny budynek element krajobrazu wieżowiec pejzaż miejski miejski styl metropolia wieżowiec na wolnym powietrzu zaparkowany łódź woda rzeka własność nieruchomość fotografia lotnicza widok z lotu ptaka góra port plaża parasol ocean widok ciało zielony statek jezioro zadokowany wybrzeże kondominium arteria wodna biurowiec sylwetka na tle nieba przybrzeżny oceaniczny ukształtowanie terenu wybrzeże lazur świat dzień zasoby wodne antenowy niebo zbiornik wodny formy lądowe przybrzeżne i oceaniczne floryda europa ameryka północna stany zjednoczone miami ameryka północna ameryki fort lauderdale galiano realty group

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

109110 ale się udałotak sie wystawiac na potege natury 12415593i bardzo się starałam nie popełnić błędu.Pięknie sfotografowanejestfajny widokok-91207ładnie,ale wolę swojskie klimaty-89okPospolity i nie porywający widok. Zupełnie bez magii. Wolę już swój Sopot :)piekne panorama,wynik 92okok;)203:)JAAA!!!221 trochę mi zeszłoładny widok!!!:);-)cudokiepskookPrzecudowny widokŚLICZNE I MAŁO OPORNEok.ladna panorama9310312989okejok.jestem na liście :)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura