Widok z lotu ptaka na Szybenik (Chorwacja)

Dbajurin 187 2014-10-31
Widok z lotu ptaka na Szybenik (Chorwacja) puzzle online ze zdjęcia
187
372
14

Szybenik to miasto portowe położone u ujścia rzeki Krki do Morza Adriatyckiego. W odróżnieniu od innych nadadriatyckich portów, które zakładane byłby przez starożytnych Greków i Rzymian, Szybenik został zbudowany przez Chorwatów we wczesnym średniowieczu. Mimo burzliwej historii miasta, które na przestrzeni dziejów przechodziło z rąk do rąk (ostatnia bitwa została stoczona tu w 1991 roku podczas wojny domowej), stara architektura nie uległa zniszczeniu. Piękna historyczna zabudowa miasta oraz ciepły śródziemnomorski klimat przyciągają do miasta rzesze turystów, spacerujących w plątaninie wąskich uliczek i wypoczywających na piaszczystych plażach.

Miasto Town Krajobraz Chorwacja stół wiele wypełniony Okno Neighbourhood Obszar metropolitalny zastosowań mieszanych Dach Budynek Fasada Residential area Wysokościowiec Cityscape Urban design Metropolis Dom na wolnym powietrzu Przedmieście Nieruchomość Aerofotografia Drzewo Parasol pole Rośliny pokaz Roślinność Przełom rzeki Targ Rural area Europa Image Europa Południowa

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

ok.,185188, ,,,186285-same dachy -makabrapiekny wynik...671...279masakraTrudny ukladanki,wynik 213PIERWSZY RAZ ZMIEŚCIŁAM SIĘ W NORMIE 186Makabra, te dachy beda mi sie snily...mój wynik to 194.. jest dobrze!!!Łatwo nie było, ale fajnie!ułożyłam 368jestem na liście :)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura