Dworzec Tōkyō w Tokio (Japonia)

Hapihapi 384 2015-06-21
Dworzec Tōkyō w Tokio (Japonia) puzzle
384
1263
22

Jednym z dwudziestu trzech okręgów w stolicy Japonii jest – pełen biurowców i banków –Shinjuku. Znajduje się tu ogromny kompleks dworcowy obsługujący ponad 3,5 miliona podróżnych dziennie. Kolejne stacje są zdominowane przez galerie handlowe i inne budynki. Nowoczesne wieżowce, liczne centra rozrywki, wiadukty kolejowe i stacje oraz sieć dróg samochodowych tworzą specyficzny miejski labirynt, który wciąż tętni życiem. Od strony dzielnicy Marunouchi możemy podziwiać zabytkowy budynek stacji wybudowany w 1914 roku. Jego ozdobna, ceglastoczerwona fasada kontrastuje z modernistycznym stylem otaczających go drapaczy chmur. Dworzec posiada wiele podziemnych i naziemnych peronów, jest główną stacją początkową i końcową w Tokio. W 2012 roku budynek został odrestaurowany, od tego czasu możemy podziwiać wieńczącą jego północne skrzydło ośmiokątną kopułę, pięknie podświetloną.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 24×16 (384 elementy) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

miastomiasteczkojaponiawieżawypełnionydużyobszar miejskiobszar metropolitalnyzastosowań mieszanychbudynekelement krajobrazuwieżowiecpejzaż miejskiśródmieściemetropoliawieżowiecna wolnym powietrzupociągzegarulicajazda konnaruch drogowytorkondominiumnocbiurowieclekkidrogainfrastrukturaelektrycznośćpodróżnywysokiprzejściestacjatokioazja

Komentarze

ok 93, musi byc teraz pusto na tym dworcu..? 161 MASAKRA 113 93 jest wynik 105 107 - przepiękny widok i bardzo dobrze się uklada :) :) piękny wieczór 98 widok piękny-94 ok oyi 193jjj ok 95 miłe 95 :) o.k. Ale oświetlone. ciemno, ale pięknia - 107 jestem na liście :) (93)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura