Wieczorna panorama Hongkongu (Chiny)

Law Alan 54 2016-09-03
Wieczorna panorama Hongkongu (Chiny) puzzle
54
985
23

Hongkong to miasto portowe położone na wschodnim wybrzeżu Chin, nad Morzem Południowochińskim. Ośrodek usytuowany jest na półwyspie i otaczających go licznych wysepkach i jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaludnionych miast świata. Jednak mimo że na jeden kilometr kwadratowy przypada tu prawie 6,5 tys. osób, budynki zajmują zaledwie jedną czwartą powierzchni miasta. Reszta natomiast to tereny zielone, parki i rezerwaty przyrody. Takie zagospodarowanie przestrzeni jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej techniki do budowy wielopiętrowych wieżowców, w których mieszczą się nie tylko biura i siedziby firm, ale także mieszkania. Hongkong łączy zatem wielkomiejską architekturę z pięknem lokalnej przyrody.

miasto miasteczko krajobraz chiny wiele wypełniony obszar metropolitalny budynek wieżowiec pejzaż miejski śródmieście metropolia wieżowiec na wolnym powietrzu mały łódź woda port scena ocean widok ciało pełny jednostki pływające statek pojazd jezioro dok przystań kanał arteria wodna sylwetka na tle nieba lekki lazur zmierzch zachód słońca wieczór ruchomy chmura poświata dzień światło słoneczne wschód słońca horyzont atmosfera chmury hongkong niebo czerwone niebo rano zbiornik wodny formy lądowe przybrzeżne i oceaniczne azja wschodnia azja środkowy i zachodni

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

super!Widok niesamowity, 62716957ZA DUŻO 56wynik 50TAK DOBRZE SZŁO BEZ BŁĘDU Z BONUSAMI ALE WYNIK 5163,Ok5558ok.ale sie umordowalam:061755171...5456jestem na liście :) (56)Pewnie trafiłem na minutę na listę.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura