Wieczorna panorama Hongkongu (Chiny)

Law Alan 532 2016-09-03
Wieczorna panorama Hongkongu (Chiny) puzzle ze zdjęcia
532
985
23

Hongkong to miasto portowe położone na wschodnim wybrzeżu Chin, nad Morzem Południowochińskim. Ośrodek usytuowany jest na półwyspie i otaczających go licznych wysepkach i jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaludnionych miast świata. Jednak mimo że na jeden kilometr kwadratowy przypada tu prawie 6,5 tys. osób, budynki zajmują zaledwie jedną czwartą powierzchni miasta. Reszta natomiast to tereny zielone, parki i rezerwaty przyrody. Takie zagospodarowanie przestrzeni jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej techniki do budowy wielopiętrowych wieżowców, w których mieszczą się nie tylko biura i siedziby firm, ale także mieszkania. Hongkong łączy zatem wielkomiejską architekturę z pięknem lokalnej przyrody.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 28×19 (532 elementy) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

miastomiasteczkokrajobrazchinywielewypełnionydużyobszar metropolitalnypejzaż miejskiśródmieściemetropoliawieżowiecna wolnym powietrzumałyłódźwodaportscenaoceanwidokciałogrupapełnyjednostki pływającestatekpojazdjeziorodokprzystańkanałarteria wodnasylwetka na tle niebalekkizmierzchzachód słońcawieczórruchomychmurapoświatawschód słońcahoryzontchmuryhongkongazja

Komentarze

super! Widok niesamowity, 62 71 69 57 ZA DUŻO 56 wynik 50 TAK DOBRZE SZŁO BEZ BŁĘDU Z BONUSAMI ALE WYNIK 51 63, Ok 55 58 ok. ale sie umordowalam :0 61 75 51 71... 54 56 jestem na liście :) (56) Pewnie trafiłem na minutę na listę.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura