Uboga dzielnica Hawany (Kuba)

Bastian Linder 425 2017-10-04
Uboga dzielnica Hawany (Kuba)
425
561
15

Słoneczna stolica Kuby, Hawana, to miasto, w którym czas się zatrzymał. Niepowtarzalny klimat Hawana zawdzięcza nie tylko pięknym zabytkom i odnowionym kolonialnym budynkom w centrum miasta, ale i lekko zaniedbanym osiedlom mieszkalnym na przedmieściach. Z pastelowych bloków i domów kilkurodzinnych często odpada tynk, niektóre z nich od lat stoją niewykończone. W Hawanie nie brakuje rodzin, które żyją w skrajnym ubóstwie, na przeludnionych osiedlach. Na ulicach można także zobaczyć wiele kilkudziesięcioletnich, zabytkowych aut, które dla turystów są lokalną atrakcją, jednak wielu mieszkańców korzysta z tych nietypowych pojazdów na co dzień.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 25×17Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

miastomiasteczkokrajobrazwieżakubaposiedzeniewielekilkawypełnionywiązkadużysąsiedztwoobszar miejskiobszar metropolitalnydachbudynekfasadadzielnicapejzaż miejskimiejski stylśródmieściemetropoliawieżowiecdomna wolnym powietrzumałypociągłódźprzedmieściefotografia lotniczawidok z lotu ptakaludzka osadagóraportscenawidoktorzadokowanysylwetka na tle niebaapartamentameryka północnahawana bardzo trudne

komentarze

trudne 93, nie lubię takich ruin i slumsów. To coś takiego jak fawele w Rio de Janeiro. Jedna ziemia, a tyle zła i wykorzystywania drugiego człowieka. 95...super jest ok 95 kiepsko 97 ! ok. :) 122 - nie zauważyłam, że skonczyłam. Chmury cudowne, a reszta... do odwiedzenia na pewno 283 fajne ale trudne 209 wow It looks like the "Apocalypse" and this is before Hurricane Irma nie na moje oczy- 121 jestem na liście :) (99)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii