Domek w południowej Gotlandii (Szwecja)

Łukasz Skorwider 228 2017-11-03
Domek w południowej Gotlandii (Szwecja)
228
818
22

Gotlandia to szwedzka wyspa zlokalizowana na Morzu Bałtyckim. Znajdują się tu liczne zabytki z epoki średniowiecza oraz urokliwe osady rybackie. Łagodny klimat, piaszczyste nabrzeże i nizinny krajobraz sprzyjają rowerzystom i miłośnikom długich spacerów. Podczas pobytu na słonecznej Wyspie Wikingów warto opuścić najbardziej znane miasto Visby i ruszyć na wycieczkę po nieco mniej popularnych wśród turystów zakątkach Gotlandii. Można tu spotkać zadbane domy parterowe z drewnianymi gankami, które zdobią kolorowe kwiaty. Urocze werandy są jedną z cech charakterystycznych gotlandzkiej architektury.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 19×12Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

kwiatszwecjaposiedzeniekobietadużyoknodachbudynekdzielnicadomna wolnym powietrzumałyławkawłasnośćnieruchomośćdomdrzewona stojącozielonypoleroślinapurpurowyfioletowytrawaogródpasący siękrzewdziedziniecpodwórkoz przodudrzwiparklawendachatawysokiosprzęttrawiastytrawnikganekeuropa średnie

komentarze

E ! 106 super 91 - liście dają w kość mam 88 tak jak myślałam krzaki sprawiły kłopoty 90 MAŁE ZAMIESZANIE W GAŁĄZKACH 82 trudny liscie, wynik 118 zatopiłam się w listeczkach... :) :) :) 99 fajne 82 ok jest 90 Fajny domek..... Zielone najgorsze. 135 146 68, szok w pierwszym podejściu, dobrze, że same się ułożyły, bo nic nie widziałam w tych zielonych;))

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii