Český Krumlov (Czechy)

Natalia Lukiyanova 493 2018-03-21
Český Krumlov (Czechy)
493
1171
25

W kraju południowoczeskim leży Český Krumlov, jedno z piękniejszych miast w Czechach. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja grodu, który wznosi się na skale, tuż nad malowniczo wijącą się Wełtawą. Nad rzeką góruje przede wszystkim XIII-wieczny zamek, wokół którego przez kolejne stulecia rozwijało się miasto. Rozległy kompleks zamkowy w Českým Krumlovie jest drugim co do wielkości – po Hardaczanach w Pradze − zespołem budowli warownych w Czechach. Na Starym Mieście znajduje się XVI-wieczny ratusz, kilka muzeów i zabytkowych kościołów.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 29×17Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

miastomiasteczkokrajobrazwieżawieledużysąsiedztwodachbudynekdzielnicadomna wolnym powietrzumałypociągłódźwodaulicarzekaprzedmieściedomwidok z lotu ptakaludzka osadadrzewogórawidokkolorowyruch drogowywioskazielonyroślinatrawakanałiglicawieża kościelnapodróżnychmuragórska osadačeský krumlovstrefa nadbrzeżnastrumieńeuropapragaczechy bardzo trudne

komentarze

Przyjemne, 63 super! 59, ok zrobione. POGORSZYŁAM NA 66 67,,, 64 81 piękne miejsce-63 62 ! :) 65 65 !!!!!!!!!!!! :) 63 PIĘKNY WIDOK WYNIK 63 :) 63 duet, ha! fajne !! 67 ok jest Urocze miasteczko, przytulne restauracyjki i przepiękny park. Warto tam spędzić kilka dni, zwłaszcza latem. Ja mile wspominam sierpniowe spacery po Krumlovie 59 69 65 jestt ok jestem nr 1 na liście :) (63)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii