Panorama starego miasta w Tallinie (Estonia)

Scanrail 176 2020-01-22
Panorama starego miasta w Tallinie (Estonia) puzzle online
176
1069
18

Sercem stolicy Estonii, Tallina jest jego stare miasto, nazywane przez Estończyków Vanalinn. O jego wyjątkowości stanowią między innymi średniowieczne mury obronne wzniesione w XIII wieku, które przetrwały w całości do naszych czasów i są obecnie najdłuższymi zachowanymi fortyfikacjami tego typu w Europie. Nie jest to jednak jedyna atrakcja, jaką oferuje to nadbałtyckie miasto. Za murami kryją się bowiem brukowane uliczki, wzdłuż których stoją stare kupieckie i rzemieślnicze kamienice oraz piękne kościoły różnych wyznań. Znajdziemy tu świątynie katolickie, protestanckie oraz prawosławny Sobór Aleksandra Newskiego.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 16×11 (176 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

miastomiasteczkokrajobrazwieżaestoniawieledużysąsiedztwodachbudynekdzielnicaelement krajobrazuwieżowiecpejzaż miejskimiejski stylwieżowiecdomna wolnym powietrzupociągzegarłódźwodaportplażaparasoloceanwidokkolorowyniebieskinaturaośrodek wczasowyarchitekturalekkiwzgórzeświatchmuradzieńranekwolny czasnieboeuropatallinn

Komentarze

168,a mogło być lepiej. ok ok 59 ok piękne zdjęcie pięknie,kolorowo-54 ŁADNY WIDOK 58 53 :D 58 75 58 59 ok ok 56 jest jestem na liście :) (59)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura