Kaskada ogrodowa

14ktgold 54 2020-10-21
Kaskada ogrodowa
54
492
14

Kaskada, czyli wodospad, w którym strumienie wody spływają po kilku kamiennych stopniach, to niezwykle efektowna ozdoba. Najczęściej stanowi dopełnienie niewielkiego akwenu, aranżując przestrzeń wokół niego i doprowadzając wodę. Architekci krajobrazu dbają zwykle o to, by kaskada i oczko wodne klienta jak najwierniej naśladowały naturalny strumień. Dlatego też do wybudowania malowniczej kaskady wykorzystuje się różnej wielkości kamienie, które tworzą kolejne poziomy małego wodospadu. Całości dopełniają kwiaty, trawa i niewielkie krzewy. Kamienno-roślinne kompozycje są doskonałą dekoracją parków, ogrodów miejskich oraz prywatnych działek i podwórek.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 9×6Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

  • 5:34Beata
  • 6:49jagoda

Najlepsza dokładność

  • 58jagoda
  • 63Beata

Ułóż podobne puzzle

krajobrazkwiatfontannajedzeniewielepokrytydużyna wolnym powietrzuzaparkowanywodadrzewokolorowygrupana stojącopoleroślinatrawaskaławodospadogródnaturaskalistypieszypasący siężyrafakrzewfunkcja wodyżółtywegetacjanaturalny krajobrazskała macierzystabotanikaścianarzekabankrośliny okrywowebiomniebozbiornik wodnyformy rzeczne strumienirock gardenprojektowanie krajobrazuprojekt ogrodowy łatwe

komentarze

181 mogło być lepiej-fajne śliczne - bardzo ok ok? 509 ok.,159 jest Ogród marzeń 324 ładne ale trudne !!!! 162 203, ale jest jest 172 sliczny obrazek Trudne, ale podołałam :) jestem na liście :) (190)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii