Seattle (USA)

(c) Yan Vugenfirer 198 2009-04-27
Seattle (USA)
198
873
2:30:36
626
45

Seattle to największe miasto amerykańskiego stanu Waszyngton. Jest także siedzibą hrabstwa King. Seattle położone jest w północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych, niedaleko od granicy z Kanadą. Miłośnikom grunge Seattle kojarzy się nierozerwalnie z rozwojem tego stylu muzycznego. To w Seattle powstały takie zespoły jak Pearl Jam, Alice in Chains czy Soundgarden, a także tworzyła Nirvana.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 18×11Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 2:30:36a

Najlepsza dokładność

  • 626a

Ułóż podobne puzzle

miastomiasteczkowieżakanadaposiedzeniedużysąsiedztwoobszar miejskiobszar metropolitalnybudynekfasadadzielnicaelement krajobrazuwieżowiecpejzaż miejskiśródmieściemetropoliawieżowiecna wolnym powietrzumałyzegarwodajazda konnarzekawłasnośćnieruchomośćportoceanciałogrupapoletłowyspakondominiumbiurowiecsylwetka na tle niebawysokichmuraapartamentdzieńwysoki wzrostwaszyngtonameryka północnastany zjednoczone średnie

Komentarze

super! jest piękne miasto i wspaniała muzyka piekne miasto ok :) 54 dobrze wszystko tylko wiecowiec I smutno 52 Trudne! 65 Fajne, wynik 76 :) fajne miasto 69 55 :) I'm the best! całkiem fajne Hmm miałem problem przy końcu.;] f bajera ok Standard oczy się mylą tak się to wszystko zlewa. nice Luks widoczek good 53 git Lubię układać miasta i architekturę, ale czasem oczopląsu można dostać. Pozdrawiam wszystkich :) 51 swietne puzzle i wspaniwla rywalizacja super.następny proszę dość już tych wieżowców pozdrawiam .. 57 pozdrawiam zrobione 68 pozdro 53 ;-(---ameryki już DOŚĆ-- Nasze miasta,miasteczka też mają Swój urok,styl i niepowtarzalność .Admin Daj nam TO ! Stosunkowo łatwe 51. Tak blisko, a tak daleko :) 57-trochę pobłądziłam. Taka jest właśnie Ameryka. ;=( Fajne. :) Trudne jak na 5 rano... Już nie :) Wow:) Na pierwszym miejscu!!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura