Przystanek nr 10 - PRZEMYŚL

BI 240 2011-07-14
Przystanek nr 10 - PRZEMYŚL puzzle
240
64
6

Dalej jesteśmy na Zasaniu. Idąc dalej ulicą Grunwaldzką natkniemy się na ciekawy, pod wieloma względami, kościół salezjanów pw św. Józefa. Wybudowany w 1927 lub 1929 (różne źródła podają te dwie daty), według projektu turyńskiego, salezjańskiego architekta Mario Ceradiniego, jako budynek neogotycki.

polska włochy stół kolorowy ciasto telefon coquelicot sufit lina oprawa sufitowa czerwony europa przemyśl wschodnia europa południowa europa podgórski turyn podkarpackie

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Sami widzicie, że z BI nie ma żartów. Coś palnęłam w którymś komentarzu o gwiazdach - no i mam! BI, JESTEŚ SUPER NOWA! WIELKIE DZIĘKI!Bardzo dobrze się układało, zdjęcie super zrobione, coś nowegoOch te gwiazdki ; słabo mrugająFajne :)Ogólnie wzrosła adrenalina przy układaniu! skutki uboczne: ból karku i zawroty głowy z powodu długiego wpatrywania się w sklepienie!!! Czekam z niecierpliwością na podobne!!!Nie lubię strasznie drobnych kawałków, więc dopasowałam się do tutejszego algorytmu i położyłam to na boczku, aby ułatwić Wam i sobie życie. Olanna! To jest właśnie to rozgwieżdżone niebo w moim wydaniu! Jakby co to pretensje do panny Olanny! ;)) A ciekawostka z tego kościoła za chwilę.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura