Przystanek letni nr 13 - POZNAŃ

BI 200 2011-09-27
Przystanek letni nr 13  - POZNAŃ puzzle ze zdjęcia
200
84
8

Bazylika Archikatedralna św. Piotra i św. Pawła w Poznaniu, na Ostrowiu Tumskim. Kościół jest olbrzymi z tysiącletnią historią, ale o tym sami poczytajcie w np. Wikipedii. Mimo, że jest pod wezwaniem Piotra i Pawła, to w szafkowym ołtarzu głównym są same kobiety. Tu napis w posadzce katedry. Nie mogę znaleźć info o nim, kto, kiedy i dlaczego. Może ktoś napisze w komentarzu o tym... pliz ;)) i z góry dzięki ;))

polska miasto pomarańczowy ulica tekst książka okrąg posadzka cyraneczka turkus pismo odręczne znak świat beżowy czytanie numer symbol afryka republika zielonego przylądka pozna wschodnia europa afryka zachodnia wielkopolska

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

ok:) 215super 201 poz 8I tym razem 258ale wynik!!!Nie wiem dlaczego, ale układając tego pucelka przechylałam cały czas głowę na boki aż mnie zabolało karczydło.Fajne :)Ależ mi siem fuksnęło ... szkoda, że niepunktowany ;(( Pojutrze (bo jutro jedziemy na malowanko pokoju u mojej mamy) ciąg dalszy nastąpi, spojrzymy ciut wyżej (to co lubi olanna) i potem jeszcze ciut wyżej. A co dalej? Hmmm, kto to wie, ale na pewno opuścimy katedrę na Ostrowiu.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura