Pod tężniami w Ciechocinku

Lukasz Skorwider 442 2010-05-04
Pod tężniami w Ciechocinku
442
5060
37

Upalny sierpniowy dzień przyjemnie jest spędzić pod tężniami. Spływająca po tarninie, parująca solanka, wytwarza leczniczy aerozol, a jednocześnie sprawia, że w powietrzu czuć przyjemny chłód. Ciechocińskie tężnie są świetnym miejscem na spacer zarówno dla kuracjuszy odwiedzających znany kurort, jak i dla całych rodzin.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 26×17Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

mostdużyludzietrzymaćbudynekelement krajobrazuna wolnym powietrzupociągdeskagrupatorna stojącotrawapieszyosobama na sobiez przoduatrakcja turystycznahistoryczna stronapiłkaparkodzieżmłodypieszyobuwiechmurapodróżowaćturystykawolny czas bardzo trudne

komentarze

tężnie super budowla , inhalacje na powietrzu to jest to Fajne puzzle 138 111 TROCHĘ BŁĘDÓW MAŁO BONUSÓW 79 79 byłam tam, ale dawno - super sprawa - tężnie 74 114 na powietrze spacer z dziewczynkami Byłam tam super 78 udało się 77 74 jeden błąd super spacery w jnowroclawiu sa ladniejsze ok Z będę tam za kilka tygodni 180 tężnie mmm 90 spacer pod tężniami ok 62 hahahahha no nie wierze nawet tu moje rodzinne miasto jest :D ok Choć nie poszło mi najlepiej to jednak dość łatwa układanka i oceniłbym ją na 2 a nie 3 gwiazdki Poszło lepiej niż myślałem. 74 bylam nic ciekawego 75 ;-) :) 76 ok ;} ok Byłam tam,było pięknie. 81. Pomyliłam się przy układaniu belek :) Fajne :)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii