Przystanek letni nr 19 - WOLIN

BI 204 2011-11-22
Przystanek letni nr 19  -  WOLIN puzzle ze zdjęcia
204
173
6

Most na rzece Dziwna. Zwróćcie uwagę na wiatraki. W tych okolicach jest ich mnóstwo. Zauważyliśmy kilka farm wiatrowych po dwadzieścia parę gigantycznych wiatraków!!

most miasto budynek element krajobrazu wieżowiec na wolnym powietrzu pociąg zegar woda jazda konna ocean widok pojazd linia droga infrastruktura nawierzchnia drogi platforma struktura niebudująca tryb przejście chmura pochmurny dzień naprawiono link autostrada droga wolna samolot pas ruchu horyzont most wiszący most wiszący ekstradozowany most samolot asfalt niebo samochód rodzaj transportu

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

i ok208..dobry wynik ale problem z chmurami.:) 300451 ach te chmurkiAle namotałaś BI.Proszę nie łapcie mnie, że to nie jest kierunek ze Szczecina do Świnoujścia, tylko odwrotnie. I na niebo też nie ma co wyrzekać ;)) PII !! Wiem kto i skąd był (niestety)(i masz rację) co "załatwił" nam 6.01, do tego nie muszę jeszcze raz jechać do Poznania. Ale to był 15 sierpnia! A to, że wszystkie świątki niehandlowe, to już inny świr/y! A Kulczyk ... może miły gość, a do tego ja mam ... osobisty urok ;))

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura