Domy w La Paz (Boliwia)

9.0 (c) Javarman 600 2011-04-04
Domy w La Paz (Boliwia) puzzle ze zdjęcia
600
249
14

Miasto La Paz to dwumilionowa obecnie aglomeracja miejska, założona w połowie XVI wieku na miejscu dawnej osady indiańskiej. Usytuowanie miasta u podnóża masywu wulkanicznego Illimani doprowadziło to wytworzenia się szczególnego układu architektonicznego - budynki usytuowane są piętrowo, dając z oddali wrażenie mozaikowatości. Różnica wysokości w obrębie La Paz waha się w granicach 500 m.

miasto miasteczko krajobraz meksyk honduras boliwia sąsiedztwo obszar miejski obszar metropolitalny zastosowań mieszanych dach budynek dzielnica element krajobrazu pejzaż miejski miejski styl metropolia dom własność przedmieście nieruchomość dom fotografia lotnicza widok z lotu ptaka ludzka osada drzewo wioska barwistość roślina zbiory fotografii świat beżowy działka biom mapa ameryka północna ameryka południowa la paz ameryka środkowa ameryki

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

nie ważne ile, ale superO rany, to jest dopiero układanka. Nie ważne ile się ją układa, bo satysfakcja ogromna. ;))) Koniec!Juhuu!super 594 :-)))wiele prób, wreszcie się udało :))) 772więcej takich puzzliTeraz odpuszczam do 10ego maja! Wyjeżdżamy w Polskę ;))Teraz to ja się ... no ...może taki eufemizm ... rozsmakowałam!! ;)) Za tydzień pewnie jeszcze raz ;))O masakra, robiłam co jakiś czas więc rekord czasowy jest ;P Mam nadzieję, że za drugim razem już się tak nie pogubię. Są świetne, jak nie mogłam ich układać, a niestety większość czasu tak bywało, to mnie trafiało, zwłaszcza pod koniec :P Jestem z siebie dumna! Pozdrawiam wszystkich i mój zmęczony komputer też Was pozdrawia;) hihihNo ... za drugim razem robi się go genialnie! Polecam! A co za aparat ... zazdroszczę! Aha ... i już nigdy nie powiem, że Łódź jest brzydka!BI jesteś wielka. Zapisywanie takich pucli byłoby bardzo pomocneNo to jest 6ta! No Łukaszku! Śliczne dzięki ... za brak przycisku "PAUZA"!!! Przy takich dużych puclach jest to NIEODZOWNE!!! Pucel prima sort! To pierwsze koty za płoty, lecz nie ostatnie! No jestem pełna podziwu dla siebie, że jestem pierwsza, która go zrobiła! ;)) 720 ;))very hard!more like this one please.

Oceń tę grę

9.0 Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura