Dom Chatsworth (Wielka Brytania)

David Hughes 136 2011-08-16
Dom Chatsworth (Wielka Brytania) puzzle
136
827
19

Dom Chatsworth jest okazałym budynkiem w hrabstwie North Derbyshire w Anglii, zbudowanym w roku 1549 jako siedziba księcia Devonshire. Mieszczący się na wschodnim brzegu rzeki Derwent dom położony jest w rozległym parku i w pobliżu lasów oraz skalistych wzgórz porośniętych wrzosami. W Domu Chatsworth znajduje się unikatowa kolekcja bezcennych obrazów, mebli, starych rysunków, rzeźb neoklasycystycznych, książek i innych artefaktów. Dom Chatsworth uznawany jest przez Brytyjczyków za najciekawszy budynek mieszkalny w Zjednoczonym Królestwie.

miasto zamek pałac wieża okno budynek fasada element krajobrazu dom na wolnym powietrzu zegar zaparkowany drzewo zielony pole roślina trawa ogród dziedziniec z przodu historyczna strona architektura średniowieczna złóg symetria architektura klasyczna osiedle park układanka dwór dwór kampus wysoki trawiasty okazały dom pałac trawnik oficjalna rezydencja wymieniony budynek turystyka niebo anglia europa stary duży zjednoczone królestwo północna europa derbyshire

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

226. Trawa mnie pokonała!! Dla zainteresowanych, Chatsworth był inspiracją dla Pemberley, rodzinnej rezydencji pana Darcy’ego, którą w powieści Jane Austin "Duma i uprzedzenie" odwiedza główna bohaterka Elizabeth Bennet.339:)206zajeta ostadni miejsce za punkt:)ciekawe 162318ufff udało sięgdyby nie te oknaAch te oknate okienka trudne do mycia trudne do układania190ach te okna343Wynik nie do pochwaleniaoch te okna !!!:)jestem na liście:)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura