Molo Brighton Pier (Wielka Brytania)

Markus Gann 35 2012-05-08
Molo Brighton Pier (Wielka Brytania) puzzle ze zdjęcia
35
3496
87

Brighton Pier to znajdujące się w angielskim mieście Bringhton zabytkowe molo, stanowiące przedłużenie Pałacu Morskiego. Prace nad nim rozpoczęły się pod koniec XIX wieku. Brighton Pier powstało jako trzecie - a zarazem największe - molo w mieście. W toku dziejów molo kilkakrotnie przebudowywano, m.in. w latach siedemdziesiątych XX wieku po wielkiej burzy, jaka zniszczyła część pomostu. Obecnie molo jest jednym z najbardziej charakterystycznych punktów Bringhton i jego ważną atrakcją turystyczną.

most krajobraz na wolnym powietrzu pociąg zegar łódź woda rzeka scena plaża ocean ciało tor jezioro wybrzeże arteria wodna odbicie długo wybrzeże podróżny bursztyn zmierzch zachód słońca wieczór molo chmura fala poświata maszyna ciekły chodzenie wschód słońca ranek horyzont spokojna płyn świt niebo czerwone niebo rano anglia europa zjednoczone królestwo molo w pałacu brighton

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Trudne!?ok 343632ok41udalo sie, wynik 34:)34,fajne puzzle... łatwe, ale dobrze się układa...piękne i cudowneMOLO O ZACHODZIE SLONCAPiękne Mola Brighton Perokcudoniebo było trochę trudne, ale tak to spoko!ok.40piękneoknie mieszczą mi się na planszy wszystkie elemeny i na dodatek zmieniają kolorokalla3934:)36:):)mój sukces 31 :)32 wow33 :)3435kkj'pik'hpui]'jhk;'jpiik jkji[u]i'uiu ]iuiui uiui]:):)37:)spokojnie wiatr47latwelubię kolory zachodów słońca 68...)):-)pięknie3848...:)32wspaniale miejsce do zabawy.bylam tam3Fajne Ale Dół Trudny =^.^=piękny widok i ten zachód słońca, wspaniałe 34koloryt tego zdjecia jest rewelacyjnyfajna zabawaokok38ok:)ok43:)ok;3BARDZO FAJNE PUZZLEAsia M48 - słabo :(Sweet=]=]Superok, mieni sie w oczach59okspokookłatwedobrze chyba ?4Haha done.:)nice :)Prettyno nomarkhani1ok!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura