Uliczka w Rovinj (Chorwacja)

Yuri Malkov 30 2012-05-11
Uliczka w Rovinj (Chorwacja) puzzle ze zdjęcia
30
714
13

Rovinj to chorwackie miasto leżące na półwyspie Istria nad Morzem Adriatyckim. Miasto powstało już w VII wieku p.n.e., jego rozwój przypada na czasy rzymskie. Od XIII wieku Rovinj rządzili Wenecjanie - w tym okresie rozbudowano i ufortyfikowano miasto. Wygląd współczesnego Rovinj ukształtował się w czasach Cesarstwa Austriackiego. Wąskie, brukowane uliczki wiodą w dół i w górę. Po ich bokach znajdują się niewielkie kamienice. Rovinj jest ciekawym miejscem dla miłośników tego rodzaju architektury.

miasto miasteczko krajobraz chorwacja bok okno sąsiedztwo miejsce publiczne dach budynek fasada dzielnica dom na wolnym powietrzu mały ulica własność przedmieście nieruchomość dom ludzka osada drzewo wioska zielony roślina trawa ogród pieszy chodnik dziedziniec bruk hacjenda chodnik cegła z przodu złóg wąski infrastruktura aleja drzwi wegetacja ściana lazur układanka znak osprzęt obszar wiejski dzień lato cień prowadzący niebo europa stary południowa europa rovinj

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

problem liscie, wynik 276tada!!!445396 - drzewa z prawej strony dały mi popalićMusiałam obejrzeć ten zakątek i dlatego weszłam w nie swoje rewiry. 358...wynik okropny ,ale zrobioneudało się 634763 ;)1563Ufff, ale było warto :)))dlaczego niektórzy układają te klocki naście razy???ładniutkie puzzeli - i uliczka urokliwa :)Niech Was nie myli moja "czasowka". Po prostu wyskoczylo nie zapowiedziane spotkanie.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura