Poker

Brad Wynnyk 204 2013-03-22
Poker puzzle ze zdjęcia
204
819
21

Dzisiejsza talia kart najprawdopodobniej wywodzi się od dawnych banknotów - karty były znane w Chinach już przed X wiekiem, a początkowo w ich funkcji używano właśnie pieniędzy. Do Europy karty przywędrowały w XIV wieku. Stały się popularne szczególnie po upowszechnieniu druku w krajach europejskich, co umożliwiało szybką i tanią produkcję talii kart. Dziś karty służą nie tylko do gier, ale są także charakterystycznym rekwizytem wróżbitów. Klasyczna talia kart ewoluowała także do innych form, dalekich od standardowej - najbardziej znane są karciane gry strategiczne, planszowe i RPG.

chiny stół budynek scena barwistość projekt kreskówka pokój okrąg dzieła wizualne symetria karmin elektryczny błękit układanka biały ilustracja czcionka własność materialna grafika zdarzenie gry modny dodatek symbol projekt graficzny gra karciana hazard poker kasyno europa azja wschodnia azja żeton kasyna

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

ufff...rzeczywiście trudne 397jestNie wierzyłam, że ułożę. Piekielnie trudne. Wracam na factory. Było super, %*( !!! Pobiłam rekord heheNie lubię pokera i ..słusznie ! Drogo mnie kosztował.żetony mnie pokonały ale w końcu ułożyłam :)259 :)390Z licznymi przerwami ale udało się zrobić bezbłędnie i załapać się na listę267 trudneoj to byl naprawde pokerno to gramytrudne 754trudno było ale udało się...Pokerkolory 680...bbb295:) pozdrawiam wszystkichUważam, że to mój sukces.masakra aż 323 ale ułożyłam !!!wowNice ;-)SICK!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Inne