Kolorowe wełniane skarpety

10.0 trgowanlock 442 2019-03-21
Kolorowe wełniane skarpety
442
985
30

Skarpety to niezwykle ważny element garderoby, chroniący stopy przed zimnem i drobnymi urazami. W starożytności wiązano na nogach paski ze skóry, dopiero później zaczęto odpowiednio zszywać kawałki materiału, by następnie wciągać je na gołe stopy. Obecnie jednym z najpopularniejszych surowców wykorzystywanych do produkcji skarpet jest wełna, która nie tylko zapobiega powstawaniu odcisków i otarć na nogach, ale i posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne i odseparowuje wilgoć od skóry, co szczególnie istotne dla osób uprawiających sport lub cierpiących na nadmierną potliwość stóp.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 26×17Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

stółróżneposiedzenietrzymaćwnętrzmałykolorowygrupana stojącosztuki kreatywnerzemiosłoprojektróżowyzabarwieniepurpurowymagentafioletowyprążkowanykolekcjawłókienniczywzórzbliżeniewątekbłonnikwełnianywełnaszydełkowaćrobić na drutachrobienie na drutachtkaninaszewkolorowyma na sobiebiurkoczarnybiałymodasrebroparakocbliskokłamstwomodny dodatektkactworobótkitkaninaskarpetka bardzo trudne

komentarze

ok 299 292 ;) Nicee 18 BYŁO STRASZNIE CIĘŻKIE , ALE JAKOŚ DAŁO SIĘ UŁOŻYĆ ..................... Ale się namęczyłam! 305. fajna zabawa Też stawiam na czapki! 453 :-) aż ciepło w nogi !!!! 245 ok jak na mój gust to to są czapki, mi się podoba ta fuksja z prawej, taka wesoła, w sam raz na zimowe wycieczki w góry ale w sumie kupujesz 2 szt i może jakoś sobie poradzisz, może z tymi rzemykami??? o których mowa w opisie??? hehe 293 619 ok 251 251 :) hala bierze przykład z dony i mnoży swoje układania usuwając tych, dla których znalezienie się na tej liście jest satysfakcją, przyjemnością i realizacja celu jakim jest rywalizacja w grupie osób. Hala prawdę mówiąc ściga się sama z sobą a to jest godne ubolewania - wielka szkoda :-((( ok ok(250) 253 Ja chcę te pistacjowo - fioletowe jest bardzo ok Już w czwartek pięć gwiazdek? Dzięęęki! 287 jestem nr 1 na liście :)

Oceń tę grę

10.0 Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii