Foczki - marynarze

Lukasz Skorwider 266 2009-08-05
Foczki - marynarze puzzle ze zdjęcia
266
197
20

Foczki w strojach marynarskich są bardzo miłymi maskotkami. Mogą być też pamiątką znad morza, z którym nieodzownie się kojarzą. Miła maskotka, w zimowy wieczór, przywoła wspomnienia ciepłych dni i mile spędzonych nad morzem chwil.

danie wiele kilka wypełniony wiązka brązowy wnętrz plastikowy projekt prążkowany niebieski kolekcja linia z przodu szkło lekki oświetlenie elektryczny błękit śnieg biały tłum czcionka porcelana pamiątka pochmurny wiele kręgowiec modny dodatek wyraz twarzy wypchana zabawka zabawka sushi bałwan

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Wykończyły mnie te foczki choć takie miłe. 346. Za nic drugi raz nie ułożę. Jak widzę odważny /a/ Cashmere 14 razy próbował /a/. Myślę że to jednak dziewczyna bo nie znam faceta który by się tak uparł i 14 razy ukladał by być na czele.trudnetrudne - to i wynik marnyjakie gratulacje?? Nie przyjmuję. Wynik 1243 to porażka. To była najtrudniejsza układanka. Zawalona noc ufffwynik okropny ale efekt super 1285 ruchow259 ;)) Pucelek mniam mniam ... co nie znaczy, że foczki jadam!277 za pierwszym podejściem ... i ostatnim!uff.. udało się. Fajne i trudne:)))Fantastyczna masakra :)Świetne!!! Nareszcie coś trudnego. Trochę trzeba było się pomęczyć, ale o to chodzi!Śliczne foczki!Oj te misiaczki, cały dzień o was myślałam - hehe. Pozdrawiam wytrwałych.Genialne foczki :)Fantastyczne foczki. Lubię takie trudne układanki. Pozdrawiam wszystkich miłośników puzzli.Ufff!!! Zrobiłam :)choć chwileczkę na liście :) swoją drogą, ciekawe od czego zależy różnica w cenie foczek? od ich minek? :)trudne ale fajne, foczki słodkie, udało się i jestem na liście!:)Rany, masakra :))) Ale jaka sympatyczna. Foczki boskie.the champions na na ana nanavery nice to solve this!!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Inne