Przystanek letni nr 24 - PYRZYCE

BI 150 2011-12-05
Przystanek letni nr 24  -  PYRZYCE puzzle ze zdjęcia
150
136
11

Jest ostatnia niedziela sierpnia i ostatni dzień naszej letniej eskapady. W związku z zawirowaniami noclegowymi mamy dziś do przejechania 4 województwa i około 800 km. Do tego mój osobisty uparł się zobaczyć BIG CHRISTO w Świebodzinie. Oki, to pojechali. Po drodze wpadliśmy na chwile do Pyrzyc. Niewielkie, około 13.000 miasteczko z gigantycznymi (2 km długie i miejscami na 9 m wysokie), pięknymi i świetnie zachowanymi murami miejskimi z XIV i XV wieku, okalającymi centrum miasteczka. W linii murów jest 5 baszt, kilka czatowni i 2 bramy. Na puclu baszta Sowia obok bramy Szczecińskiej.

polska kościół wieża bok budynek dom na wolnym powietrzu mały zegar zaparkowany ulica drzewo tekst zielony trawa pojazd chodnik cegła architektura średniowieczna lekki droga światła krawężnik park murarstwo wieżyczka znak polak pojazd lądowy przejście skrzyżowanie automobilowy parking oznakowanie znak drogowy znak drogowy samochód rodzinny samochód średniej wielkości pełnowymiarowy samochód luksusowy pojazd niebo samochód samochodowe światła postojowe europa stary wschodnia europa zachodniopomorskie szczecin

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

no i jak tu lubić drzewa, nawet w tak ciekawym miejscuOk.,154ładniuchne, ale się ukryło w:)okiBardzo fajne:)okej;Super widoczek!Bardzo ciekawe te mury.Super się układało.BI, najlepsze były ptaszki :-).;))

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Inne