Park Narodowy Riła (Bułgaria)

10.0 Ljupco Smokovski 532 2012-11-19
Park Narodowy Riła (Bułgaria)
532
1556
34

Park Narodowy Riła powstał w 1992 roku i jest największym parkiem narodowym w Bułgarii. Riła swym zasięgiem obejmuje skalisty łańcuch górski oraz wspaniałe lasy, zarówno iglaste, jak i liściaste. Ponadto w parku znajduje się ponad 120 polodowcowych jezior, które położone są w wysokich partiach gór. W parku spotkać można niemal 200 gatunków zwierząt o znaczeniu europejskim i światowym, którym świetną ochronę zapewnia Park Narodowy Riła. Bułgarski park narodowy to miejsce, gdzie można obcować z dziką, niezmąconą niczym przyrodą, upajając się jednocześnie pięknem polodowcowych jezior i malowniczego górskiego krajobrazu.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 28×19Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobrazbułgariaposiedzeniepokrytyna wolnym powietrzuwodarzekagóragrupana stojącozielonypoleroślinatrawajezioroskałanaturaskalistyniewidzeniegórzyste formy terenunaturalny krajobrazśredniogórzewzgórzepustyniapasmo górskiedolinastokglonyukształtowanie terenuchmurabankowcatarngórska rzekarzecznystrumieniepojezierzespadłtrawiastyzbiornikjezioroeuropa bardzo trudne

komentarze

piękna panorama z Bułgarii na narodowy park Riła ok ok 155 - niezwykle piękne jest super good, low stress puzzle to work on słaby wynik ale ładny widok :) 154 ok Bułgarię odwiedziłem fajna układanka nie wiem dla czego tak długo nie układałam 133 piekne panorama. piekne panorama ok149 wspanialy krajobraz rzadko widywany 116;ok 115 Piękny widok. Przyjemna chwila relaksu w czasie układania. ok 311 wspaniały widok 177 ok. 229 Widok cieszy oczy, tylko 119 szkoda, ze nie ma do wyboru klasycznych ksztaltow ok oki fajne ale dość ciężkie - 124. jjjjjjjjjj mooie puzzel ładnie w tym parku okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 165 :)

Oceń tę grę

10.0 Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii