Prywatna plaża w Indonezji

Tyler Olson 70 2012-12-27
Prywatna plaża w Indonezji
70
3169
59

Indonezja jest państwem położonym w Azji południowo-wschodniej. Stolicą Indonezji jest Dżakarta, zamieszkała przez niemal 8,5 mln mieszkańców. Indonezja nazywana jest światem tysiąca wysp, choć tych wysp jest ponad 17 500, z czego około 6 tysięcy jest niezamieszkanych. Państwo to znane jest głównie ze względu na setki uśpionych wulkanów leżących na jego terenie, a także zapierającej dech w piersiach, tropikalnej przyrody oraz malowniczych, niebiańskich plaż. Indonezyjskie plaże są bardzo czyste i zadbane, choć egzotyczne, a wiele z nich jest własnością prywatną. Miejsce przyciąga rzesze turystów, mimo że bardzo często Indonezję nękają trzęsienia ziemi i tsunami.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 10×7Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobrazindonezjaposiedzeniebrązowyludziena wolnym powietrzułódźwodajazda konnarzekadrzewogóraplażaoceanciałogrupana stojącojezioronaturawybrzeżekraje tropikalneprzybrzeżnyoceanicznyukształtowanie terenuwybrzeżestadochmuracumulusrzekabankfalawlotpiasekwiatrcypelfala wiatrukaraibypłyciznafalaazjadżakarta łatwe

komentarze

Moj wynik - 70 , bo bylem tam w 1970 r. ale wtedy chmurki inaczej sie ułożyły. 57 ZA DUŻO 56 93pkt ale jest zrobione i jest się czym pochwalić łatwe było kupie sobie taka sama FAJNE PUZZLE GRAZIA jest 62 53 :) Ładnie Quickie :) 59,ok. 179 cudo 52 super jeszcze jeden piękny widok 54 :) nic dodać, nic ująć ;) PIEKNA PLAZA I DO TEGO WLASNA MOZNA ROBIC CO SIE CHCE: D 88 jade tam z rodzinka 53-zawsze jak jestem nad morzem to podziwiam niebo i wypatruję statków ladnie widok nie wysylam 63 62 Bardzo lubię układać puzzle szkoda że nie jestem tak dobra jak inni ok Zabrze wita;) trudne OK ok 57 śliczna ta plaża do tego prywatna 82 58 było kilka niepotrzebnych błędów 58 piękny zakątek ale kogo na to stać 54 56 68 cudeńko :P :) :) tylko 57 bajka :P bello;;;;;;;;;;;;;; Poprawiłam na 56 Urocze miejsce a punktów 70 udalo sie :) 63 już lepiej ok narazie 82 Świetna zabawa xD ładna cudeńko :D Mmmmmm...........mieć taką plażę................... 60 ok.

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii