Górski pejzaż z jeziorem Lago di Luzzone (Szwajcaria)

Peter Wey 580 2015-12-10
Górski pejzaż z jeziorem Lago di Luzzone (Szwajcaria)
580
1224
21

Lago di Luzzone to jezioro położone w dolinie Blenio w szwajcarskiej części Alp. Jezioro otaczają wysokie, wznoszące się na ponad 3000 metrów szczyty, czyniąc z niego jedno z najbardziej malowniczych miejsc w południowo-wschodniej Szwajcarii. Zbiornik powstał wskutek zbudowania potężnej tamy Luzzone, która znana jest przede wszystkim jako największa na świecie sztuczna ścianka wspinaczkowa. Jeden z niemieckich producentów uchwytów treningowych zainstalował na zewnętrznej ścianie tamy ponad 650 sztucznych uchwytów i śrub, które pozwalają wspiąć się na wysokość 165 metrów. Ścianka przeznaczona jest tylko dla profesjonalnych wspinaczy, dlatego najniższe uchwyty umieszczono kilka metrów nad ziemią, aby uniemożliwić przypadkowym turystom wdrapywanie się na tamę, co mogłoby prowadzić do wypadków.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 29×20Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobrazszwajcariaposiedzeniedużybokna wolnym powietrzudrzewogórawidokgrupana stojącozielonypoletrawajezioronaturapasący siętłogórzyste formy terenunaturalny krajobrazśredniogórzenachyleniewzgórzeterenpustyniapasmo górskiestacja na wzgorzudolinastokstadochmuracumulusgrzbietlatospadłtrawiastyłąkabujnyrezerwat przyrodypastwiskoeuropa bardzo trudne

komentarze

245, 11.18 BOOM .Good puzzle. Somewhat easy. jest jest 128 79 :P ładny widok, jak dla mnie to niezły wynik ok. Super! ok 69 piekne,wynik 70 Ok 68;ok 152 jest się czym zachwycać - 67 67 69 97 ok.

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii