Górski pejzaż z jeziorem Lago di Luzzone (Szwajcaria)

Peter Wey 70 2015-12-10
Górski pejzaż z jeziorem Lago di Luzzone (Szwajcaria) puzzle
70
1246
21

Lago di Luzzone to jezioro położone w dolinie Blenio w szwajcarskiej części Alp. Jezioro otaczają wysokie, wznoszące się na ponad 3000 metrów szczyty, czyniąc z niego jedno z najbardziej malowniczych miejsc w południowo-wschodniej Szwajcarii. Zbiornik powstał wskutek zbudowania potężnej tamy Luzzone, która znana jest przede wszystkim jako największa na świecie sztuczna ścianka wspinaczkowa. Jeden z niemieckich producentów uchwytów treningowych zainstalował na zewnętrznej ścianie tamy ponad 650 sztucznych uchwytów i śrub, które pozwalają wspiąć się na wysokość 165 metrów. Ścianka przeznaczona jest tylko dla profesjonalnych wspinaczy, dlatego najniższe uchwyty umieszczono kilka metrów nad ziemią, aby uniemożliwić przypadkowym turystom wdrapywanie się na tamę, co mogłoby prowadzić do wypadków.

krajobraz szwajcaria bok na wolnym powietrzu woda drzewo góra widok zielony pole roślina trawa jezioro natura pasący się tło wegetacja górzyste formy terenu naturalny krajobraz średniogórze nachylenie wzgórze teren pustynia pasmo górskie stacja na wzgorzu dolina stok stado chmura cumulus bank grzbiet lato spadł trawiasty łąka bujny rezerwat przyrody łąka pastwisko ekoregion środowisko naturalne masyw górski karaiby niebo europa ameryka północna afryka zachodnia europa botswana ameryki dolina południowy-wschód lago di luzzone

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

245, 11.18jestjest12879 :Pładny widok, jak dla mnie to niezły wynikok.Super!ok69piekne,wynik 70Ok68;ok152jest się czym zachwycać - 67676997ok.BOOM.Good puzzle. Somewhat easy.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura