Jezioro Eibsee i masyw Zugspitze w Alpach (Niemcy)

Susanne Bauernfeind 48 2016-03-01
Jezioro Eibsee i masyw Zugspitze w Alpach (Niemcy)
48
2259
36

Zugspitze to najwyższy szczyt Niemiec, góra wznosi się na prawie 3 tysiące metrów ponad poziom morza. Położona jest w paśmie Alp Bawarskich na granicy Niemiec i Austrii. Nazwa szczytu pochodzi od częstych lawin, schodzących po jego stokach i w wolnym tłumaczeniu oznacza „górę lawin”. Mimo tego, znajdują się tutaj popularne ośrodki narciarskie i schroniska górskie, do których zmierzają urzeczeni pięknem alpejskiej przyrody piechurzy. Na płaskowyżu pod wierzchołkiem góry znajduje się między innymi jedyny w Niemczech ośrodek narciarski położony na lodowcu, a na samym szczycie – ponad stuletnie schronisko Niemieckiego Związku Alpejskiego.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 8×6Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

  • 12:05 - Nora

Najlepsza dokładność

  • 71 - Nora

Ułóż podobne puzzle

krajobrazniemcyaustriaposiedzeniena wolnym powietrzumałyłódźwodarzekadrzewogórawidokciałozielonytrawajezioronaturatłootoczonyz przodugórzyste formy terenunaturalny krajobrazśredniogórzewzgórzegeologiapustyniapasmo górskiedolinakanionstokchmurarzekabankzasoby wodnetarngórska rzekazbiornikrezerwat przyrodyeuropa bardzo łatwe

komentarze

68, przepiękny widok, jak tam cicho i spokojnie.. Jesteśmy najlepsze!!!! CÓŻ ZA WIDOK 71 Zielone oczko. piekny widok Easy and pretty jest fajne :) 163 (69) Uwielbiam takie widoki. Ale te żółwie pełzające za karawaną dały popalić. Co jest? wynik 79 Piękne jeziorko :D 305 super układanie 77 kojący widok Chmury są dość skomplikowane.95 :) :) 161 super 94 70 PIEKNE GORY d super widok ok 67 79 oki ok. 75 67.... 68 ok 67 67;ok 71 jestem na liście :) (69)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii