Szczyt Chaukhebi (Gruzja)

David Talakhadze 384 2016-04-02
Szczyt Chaukhebi (Gruzja) puzzle online
384
1708
23

Chaukhebi to jeden ze skalistych szczytów Kaukazu, położony w północno-wschodniej części Gruzji nieopodal miejscowości Juta. Wioska ta należy do najwyżej położonych osad w Gruzji, a zimą zasypywana jest grubą warstwą śniegu i odcięta od świata, dlatego większość mieszkańców opuszcza swoje domy i w najzimniejszych miesiącach przenosi się do niżej położonych wsi. Chaukhebi, choć nie imponuje wysokością na tle innych kaukaskich szczytów, nie jest górą łatwą do zdobycia. Jej strome skaliste zbocza wymagają dużo siły i precyzji nawet od najlepszych wspinaczy.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 24×16 (384 elementy) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobrazkeniagruzjapokrytybokna wolnym powietrzuwodagórazielonypoleroślinatrawaskaławodospadnaturaskalistypasący siętłogórzyste formy terenunaturalny krajobrazśredniogórzewzgórzeskała macierzystaodkrywkaterengeologiatworzeniepustyniaskarpastokowcaszczytspadłrezerwat przyrodystrumieńmasyw górskibatolitdolomityazjaameryka północnaafrykastany zjednoczoneamerykipółnocno-wschodni

Komentarze

ok 53 udalo sie po dluzszym kombinowaniu Juz tylko krok od listy - 52 55 jest 1222,ok. nie jest łatwo :) cudo 79 49 ok, jestem na liście Wspaniały widok, kocham góry. Ale "zdobywać" je mogę tylko w ten sposób i w dodatku z kiepskim wynikiem - 69. 73 ok. super super górka 48 75 50 51;ok 95 51 jestem na liście :) (53) Rocks with grass pieces were hardest but still not too bad for not looking at picture while solving.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura