Jałta (Ukraina)

Oleksiy Mark 48 2016-07-16
Jałta (Ukraina) puzzle ze zdjęcia
48
1320
26

Jałta to nadmorskie miasto położone w południowej części Półwyspu Krymskiego nad Morzem Czarnym. W czasach ZSRR było jednym z najbardziej popularnych kurortów morskich w krajach związkowych, ale po upadku Związku Radzieckiego miasto dosięgnął kryzys. W wyniku zmian gospodarczych, jakie nastąpiły po 1991 r. niewielka część Rosjan i Ukraińców, którzy do tej pory wypoczywali na Krymie, znacznie się wzbogaciła i zaczęła wybierać bardziej egzotyczne miejsca jako cel swoich wakacyjnych podróży. Z drugiej strony, szerokie rzesze mieszkańców byłego ZSRR zubożały i nie mogły pozwolić sobie nawet na wakacje w Jałcie. Z czasem jednak sytuacja się unormowała i nadmorska promenada oraz jałtańskie plaże znów tętnią życiem. Miasto coraz częściej odwiedzają także podróżni z zagranicy.

miasto krajobraz ukraina na wolnym powietrzu mały łódź woda góra port scena ocean ciało jednostki pływające statek pojazd jezioro zadokowany dok niebieski architektura morska tło arteria wodna górzyste formy terenu naturalny krajobraz średniogórze wzgórze pasmo górskie stacja na wzgorzu wybrzeże wodny lazur łodzie żeglarstwo - sprzęt supplie molo ruchomy chmura cumulus bank podróżować grzbiet zasoby wodne horyzont turystyka chmury wolny czas niebo formy lądowe przybrzeżne i oceaniczne unia europa ameryka północna stany zjednoczone krym jałta jaskółcze gniazdo morze czarne alupka wschodnia europa ameryki

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

56Pojechało by się ale nie teraz, kiedy Putin to chapnął. 44fajne ładneWspaniały widok. Piękne kolory. 4751,51,50,jestmogłabym spędzić tam fajny urlop super widokisuper nie trudne ale musze jeszcze sporo sie naucyc ale kiedys noto powiedzmy to tak troche umialem ale puzzle ok48,ok.piekne widok,wynik 46cudo!LADNY OBRAZEK4750nie było łatwook.49OK 4745 ok43 ok, jestem na liście :)6546Liked this puzzle!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura