Rajska plaża z białym piaskiem (Malediwy)

anobis 190 2017-05-14
Rajska plaża z białym piaskiem (Malediwy) puzzle
190
1064
21

Malediwy to państwo wyspiarskie zlokalizowane na Oceanie Indyjskim, na południowy-zachód od wybrzeży Indii. Jego stolica znajduje się na wyspie Male. Mieszkańcy archipelagu czerpią dochody przede wszystkim z turystyki, ale także z rybołówstwa i uprawy palm kokosowych oraz bananowców. Odwiedzający Malediwy mają do swojej dyspozycji kilkadziesiąt kurortów, niektóre z nich oferują wynajem luksusowo urządzonych domków na palach obmywanych ciepłymi wodami turkusowej laguny. Największą atrakcją archipelagu są czyste, piaszczyste plaże. Część z nich położona jest na bezludnych wyspach.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 19×10 (190 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobrazindiemalediwydużyludziena wolnym powietrzułódźwodadrzewoplażaparasoloceanciałodeskaroślinajezioronaturawybrzeżetłoniewidzeniearecalesdrzewo palmowekraje tropikalnepalmaprzybrzeżnyoceanicznyukształtowanie terenuwybrzeżecyraneczkawodnyturkuslazurchmuralatozdrewniała roślinahoryzontśrodowisko naturalnewakacjekaraibybasenbasenpływanieattalea speciosatropikalnymęskiazjamale

Komentarze

64 NIC Z TEGO 74. jest---75 68 89 marnie, marnie nie było łatwo PIEKNA WYSPA , NIC NIE ROBIC , TYLKO LEZEC I ZAJADAC KOKOSY 63,ok. 83 61/4 62/13 63 64 93,ok 64 łał 66 ok jest Miłe miejsce Not hard at all. Looks peaceful !

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura