Łąki i pola w Val d’Orcia (Włochy)

Freeartist 247 2018-02-11
Łąki i pola w Val d’Orcia (Włochy)
247
1217
21

W środkowej części Włoch znajduje się region Val d'Orcia. Jego wizytówką są rozległe pola uprawne, winnice, gaje oliwne, cyprysy i słoneczniki. Gdzieniegdzie na tle zieleni odcina się małe miasteczko lub samotna, kamienna willa. Dolina rzeki Orcia to jedno z najpiękniejszych miejsc w Toskanii, a może i w całej Europie, dlatego od 2004 roku znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Niezwykła kraina Val d’Orcia to również ulubione miejsce pracy wielu artystów malarzy, fotografów i ekip filmowych.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 19×13Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobrazwłochymalediwywieledużyna wolnym powietrzudrzewogórawidokna stojącozielonypoleroślinatrawanaturapasący sięniewidzeniewegetacjanaturalny krajobrazśredniogórzewzgórzeterenstacja na wzgorzudolinastokstadoplantacjaowcaobszar wiejskiwylądowaćgospodarstwo rolnedziałkaspadłtrawiastyłąkabujnyłąkarolnictwopastwiskorówninabydłowieświejskiwinnicaeuropaazjamale średnie

komentarze

O! to samo miejsce co na zdjęciu obok ale z drugiej strony... szkoda,że to niedługo zniknie z horyzontu... :-( 210 zielono namule 107 115 wynik brzydki a widok piekny 245 92 oyu 135jjjjjjjj jest 109 - przeurocze - mogę takie pola układać bez końca :) MYŚLAŁAM ŻE BĘDZIE GORZEJ 99 87 155 ok 86 88 Beautiful. Like a painting. nie jestem pusiak i nie ma mnie na liscie :) jestem na liście :) (93)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii