Zimowy park

paulgrecaud 108 2018-12-19
Zimowy park puzzle ze zdjęcia
108
544
13

Wielu mieszkańców dużych miast odwiedza parki wiosną i latem, by zażyć kąpieli słonecznej lub urządzić piknik z przyjaciółmi. Kiedy temperatura spada, a pogoda staje się kapryśna, parkowe alejki szybko się wyludniają. Nie warto jednak całkowicie rezygnować z długich spacerów zimą. Przeciwnie – lekki mróz, rześkie powietrze i opady śniegu pozwalają połączyć aktywność fizyczną z dobrą zabawą. Jazda na sankach, bitwa na śnieżki, ślizganie się po zamarzniętym stawie i lepienie bałwana to wspaniałe sposoby na spędzenie czasu w parku zimową porą.

most krajobraz pokryty z drewna budynek na wolnym powietrzu ławka woda rzeka drzewo pole roślina jezioro drewno naturalny krajobraz park staw ptak śnieg płot młody chmura rzeka bank powierzchnia obszar wiejski dzień światło słoneczne las zjawisko atmosferyczne gałąź zimowy gałązka zamrażanie zimno atmosfera niebo

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

spacer swiecie, wynik 141161piękny zimowy widok 237:)uty 161jjjNIE BYŁO ŁATWO NA MOJE OCZY 121mam252 nie ważne punkty = cudownie skrzypiał śnieg144jest255jestjestem na liście :) (181)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura