Rzeka Bald w Tennessee (USA)

(c) Michael Shake (123rf) 70 2008-11-20
Rzeka Bald w Tennessee (USA)
70
802
43

Rzeka Bald jest dopływem niewiele większej rzeki Tellico. Przepływa przez Puszczę Cherokee w Hrabstwie Monroe, w amerykańskim stanie Tennessee.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 10×7Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobrazdużyna wolnym powietrzumaływodarzekadrzewogórafotografiagrupana stojącoroślinaskaławodospadnaturaskalistypieszyarteria wodnawegetacjanaturalny krajobrazwzgórzeskała macierzystazjawisko geologicznedolinaliśćliściastejesieńzbiory fotografiistadorzekabankgórska rzekastrefa nadbrzeżnalasspadekśrodowisko naturalnemodrzewklonsłońformy rzeczne strumieniwizerunek łatwe

komentarze

jest Drzewa stanowiły nie lada wyzwanie (95) Piękny widok 107 trochę błędów i 108 ale widoczek śliczny można się zaplatać w tych liściach 123 121 134 Wolalbym na staly JESIEN,wynik 105 Piekny widok, az chcialoby sie tam byc choc na chwile.Cudnie. fajne ale kamyczki ciezkie Piękny widok 164 piekny widok, chciałoby się przejść po tych kamieniach na boso Trochę powalczyłam z ułożeniem liści, ale warto : )) Łady widoczek piEknie 104 Wynik na 102. Dochodzę do perfekcji. Dobrej nocy tym, którzy jeszcze chcą posiedzieć przy puzzelkach :) Ułożyłam!!! Przeszłabym się tu boso,ale nierealne bo kiepski wynik - 129 :( easier than i thought Trudne, ale fajnie się układa Fantastyczne, ale wciąż nie mogę się załapać na listę rekordzistów... Widok fajny... a wynik nie fajny. :-) bardzo ładne puzzle, fajnie się układało Nie az tak zle,ale troche sie meczylam. ;p Piękna jesień. Ładne moj wynik: 1320:D ale truuudne bylo Widok jak malowany. ok Oj , 169 ! ok 254 MOJE KLIMATY... Dziękuje za nowe puzzle jesteście SUpeR Łatwizna Widoczek piękny... chciałoby się tam pojechać. Gratulacje dla najlepszych piekne ale dla mnie zatrudne Krajobraz przepiękny, gratuluje tym na szczycie listy :) Piękny jesienny widok ; malowniczy bardzo przyjemny klimacik :)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii