Ściana kwiatów

vlpopovich 468 2019-05-03
Ściana kwiatów
468
874
21

Ozdobne tło w formie pionowej ścianki lub eleganckiego, trzyczęściowego parawanu to popularna weselna dekoracja. Ustawia się ją zwykle za plecami państwa młodych, by wyróżnić zajmowane przez nich miejsce przy stole i zadać szyku sali, w której odbywa się przyjęcie. Ścianę mogą pokrywać rozmaite ornamenty, napisy, lampki i ozdoby z papieru, bluszczu, piór czy udrapowanej tkaniny. Do najdroższych, ale również najbardziej efektownych teł należą te wykonane z naturalnych kwiatów. W tej roli przepięknie prezentują się nie tylko klasyczne róże, ale także na przykład rozkwitające piwonie w intensywnym kolorze.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 26×18Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

kwiatykwiatstółtalerzposiedzeniewielewypełnionywiązkadużyroślina kwitnącana wolnym powietrzugrupasztuki kreatywnezielonyróżowyroślinapłatekpurpurowymagentafioletowyrodzina roseflorystykabukietukładanie kwiatówróżarozkaz różanykwiaty ciętehybrydowykwiatowy wzórtrawakwiatowypełnyniebieskizbliżeniekolorowyzdjęcieroślina jednoroczna bardzo trudne

Komentarze

ok Na rekord nie mam szans. Gratuluje samozaparcia. 6 minut. Może po 100 urazach...chociaz też chyba nie. Ale fajnie się układało. ok Uff, jest 163 :) Super różyczki ! jedne z fajniejszych puzzlu :)) nie było łatwo ale udało się :)) ufff 165, podejść sporo, ale udało się i polecam gorąco!!! Też 162 ... ale nie w 6 minut!!! To możliwe??? 170 OK...159 2080 :-( 175 jest Zosia i babcia-167 242 Piękne róże 164 śliczne !!! 167 ok Piękne! jestem na liście :) (230)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura