Pies rasy alaskan malamute

schlag12 234 2020-02-17
Pies rasy alaskan malamute
zagraj ponownie ułóż następne
Husky syberyjski Husky syberyjski 54
234
2010
26

Alaskan malamute to rasa dużych psów pociągowych wywodząca się z Alaski. Pierwotnie były one wykorzystywane do transportu ładunków na znaczne odległości. Psy tej rasy obdarzone są silnym charakterem i tężyzną fizyczną. Są odporne na niskie temperatury i wyróżniają się gęstą okrywą włosową. Malamuty dobrze aklimatyzują się w środowisku człowieka, zwykle są cierpliwe i łagodne. Jednak potrzebują również dużej dawki ruchu, a ich silnie rozwinięty instynkt łowiecki wymaga od właściciela dużej czujności podczas spacerów – niedopilnowany malamut może bowiem rzucić się w pogoń za mniejszym zwierzęciem.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 13×18Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

zwierzęzwierzętaposiedzeniepokrytybrązowydużyna wolnym powietrzumaływodagóranośnyna stojącopoleniebieskimięsożernepyskrasa psapsowatepies do towarzystwawąsyjęzykssakśniegdzieńkręgowieczwierzę lądowewyraz twarzypies zaprzęgowyirysząbpsikiełwilkpies zaprzęgowysachalin huskyalaskan malamute średnie

komentarze

Hellooo from Ireland and PI to jest duży pies nawed wilk obraz był wielkości orzecha ale dałam rade 29!!! to lubie To było raczej łatwe. Polecam ;) słodki 27 Piękny portret psa 27 Hurra! 46 ŚLICZNY 32 Bardzo ładne puzzle z policjantem 28 27 ok 27 ok 27 Żle mu z oczu patrzy 27 ok? Ale słodki jest 28 jestem nr 1 na liście :) (27)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii