Szczeniak buldoga francuskiego

lilun 40 2020-09-15
Szczeniak buldoga francuskiego puzzle
40
1107
24

Buldog francuski należy do małych psów molosowatych przeznaczonych do towarzystwa. Rasa powstała we Francji, ale przodkami jej przedstawicieli były buldogi angielskie, które pojawiły się w kraju nad Sekwaną wraz z grupą brytyjskich emigrantów. Psy cechuje krępa, muskularna budowa ciała, krótka i pomarszczona kufa oraz duże uszy. Buldogi francuskie często cierpią na alergię, są też narażone na infekcje oczu i uszu, a także dysplazję stawów biodrowych. Mimo to nie brakuje im miłośników, gdyż wyróżniają się wesołym, łagodnym usposobieniem i bardzo przywiązują się do właściciela.

zwierzę zwierzęta francja brązowy wnętrz mały nośny różowy roślina ma na sobie z przodu mało mięsożerne zabawka pies artykuły dla psów pysk rasa psa szczeniak karmin płowy zwierzę pracujące zaopatrzenie dla zwierząt psowate pies do towarzystwa wąsy ubrania dla psów język uroczy buldog francuski buldog grupa niesportowa kosz ubrany głowa urodziny ssak boże narodzenie zdarzenie komfort zwierzę lądowe grupa sportowa zmarszczka pies czerwony oko kapelusz europa zwierzę domowe mops zachodnia europa

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

32okiok8446było superokNiektórzy już świętują 383639ok323739ok?ok39 OKOKjestOK3838 okjestem nr 1 na liście :)hihi, to już chyba przygotowania do świąt ") we wrześniu bombki układamy :)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura