Szczeniak buldoga francuskiego

lilun 170 2020-09-15
Szczeniak buldoga francuskiego puzzle online
170
1101
24

Buldog francuski należy do małych psów molosowatych przeznaczonych do towarzystwa. Rasa powstała we Francji, ale przodkami jej przedstawicieli były buldogi angielskie, które pojawiły się w kraju nad Sekwaną wraz z grupą brytyjskich emigrantów. Psy cechuje krępa, muskularna budowa ciała, krótka i pomarszczona kufa oraz duże uszy. Buldogi francuskie często cierpią na alergię, są też narażone na infekcje oczu i uszu, a także dysplazję stawów biodrowych. Mimo to nie brakuje im miłośników, gdyż wyróżniają się wesołym, łagodnym usposobieniem i bardzo przywiązują się do właściciela.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 17×10 (170 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

zwierzęzwierzętafrancjatalerzbrązowywnętrzmałynośnyróżowyma na sobiez przodumałomięsożernezabawka piesartykuły dla psówpyskrasa psaszczeniakkarminpłowyzwierzę pracującezaopatrzenie dla zwierzątpsowatepies do towarzystwawąsyubrania dla psówjęzykuroczyubrania dla psówbuldog francuskibuldoggrupa niesportowarasa psakoszubranygłowaurodzinyssakeuropazachodnia europa

Komentarze

32 oki ok 84 46 było super ok Niektórzy już świętują 38 36 39 ok 32 37 39 ok? ok 39 OK OK jest OK 38 38 ok jestem nr 1 na liście :) hihi, to już chyba przygotowania do świąt ") we wrześniu bombki układamy :)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura