Kolorowe gerbery

mistermong 216 2020-10-28
Kolorowe gerbery
216
297
11

Gerbery są roślinami ozdobnymi z rodziny astrowatych. Swoją nazwę zawdzięczają niemieckiemu botanikowi, Traugottowi Gerberowi. Występują w kilkudziesięciu odmianach, w ciepłym klimacie to przede wszystkim popularna roślina ogrodowa. W Polsce gerbery uprawia się głównie w szklarniach i sprzedaje jako kwiaty cięte, zwykle element bukietu. Istnieje również jednoroczna odmiana miniaturowa, która rośnie w doniczce lub na balkonie. Kwiatostany gerber z mnóstwem płatków o języczkowatym kształcie przypominają duże stokrotki. Występują w wielu pięknych odcieniach.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 18×12Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

polskakwiatykwiatjedzeniestółtalerzposiedzeniewielezwieńczonypokrytyz drewnadużywnętrzserroślina kwitnącapizzakolorowyogieńchryzantemyaster chińskilampranthusozdobionyróżowyzabarwieniepolewazonroślinapłatekmagentakwiatowy wzórwzórroślina jednorocznadzieła wizualnerodzina daisyczcionkadziki kwiatrośliny okrywowezdarzeniesztukaeuropatransvaal daisy średnie

komentarze

148 .... a kwiatki fajne ... 151...było blisko 177 153 OK Kwiatów w bród 171 ułożyłam jestem cała szczęśliwa !!147 ok ! masakra !!! 163 OK...147 jest 162 jestem na liście :) (169)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii